با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  علت جوش وسط سینه زنان
  20 نوامبر 2018 بدون نظر 21424 بازدید

  علت جوش وسط سینه زنان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 39 میانگین: 2]

  جوش ها عارضه های پوستی هستند که زیبایی پوست را از بین می برند و باعث ایجاد لک های قهوه ای، قرمز و تیره بر روی پوست می شوند و حتی گاهی در نقاطی از بدن که انتظار به وجود آمدن آنها به دهن خطور نمی کند مانند بین سینه زنان نیز ایجاد می شوند که این جوش ها معمولا به دلیل چرکی بودن دردناک و آزار دهنده هستند اما علت جوش وسط سینه زنان چیست.

  جوش وسط سینه زنان

  بروز جوش در وسط سینه زنان گر چه عارضه چندان جدی و ماندگاری نمی باشد اما گاهی به دلیل چرکی بودن جوش ها بسیار دردناک می باشد و این جوش ها که اغلب زیر پوستی و سر سفید هستند با درد و خارش همراه هستند و در هنگام فشرده شده سینه ها درد حاصل از این جوش ها بیشتر خواهد بود اما علت ایجاد این جوش ها چیست.

  دلیل جوش روی سینه

  دلیل جوش روی سینه

  علت جوش وسط سینه زنان

  وسط سینه زنان به دلایل مختلفی چون عدم لایه برداری مناسب پوست و تجمع سلول های مرده، تجمع چربی و مسدود شدن منافذ پوست، تعرق زیاد و مستعد بودن رشد باکتری های آکنه، استفاده از لوسیون ها و کرم های بدن و عدم استحمام پس از تعرق و ورزش کردن دچار جوش می گردد که با استفاده از برخی نکات بهداشتی و مراقبتی مناسب می توان از بروز جوش در این ناحیه از بدن زنان جلوگیری کرد.

  دلیل جوش وسط سینه زنان چیست

  دلیل جوش وسط سینه زنان

  درمان جوش وسط سینه در خانم ها

  – خانم ها باید جهت رفع جوش وسط سینه خود این ناحیه از بدن خود را با پاک کننده حاوی ضد آکنه شستشو نمایند.
  – کرم ها و پمادهای حاوی بنزوئیل پراکساید جهت رفع جوش وسط سینه مناسب هستند.
  – وسط سینه خانم ها باید در هنگام استحمام با لیفت به درستی شسته شود تا آلودگی های حاصل از تعرق و چربی آن به خوبی پاک گردد.
  – پوشیدن لباس زیر از جنس نخ به جلوگیری از بروز آکنه در وسط سینه ها کمک می نماید.
  – صابون حاوی گلایکولیک اسید و سالیسیلیک اسید مثل ماده منفجر کننده آکنه وسط سینه ها را از بین می برند.
  – اسکراب و لایه برداری پوست وسط سینه ها با گل رس، آب لیمو، ژل آلوئه ورا و سرکه سیب از بروز آکنه در این ناحیه از سینه ها جلوگیری خواهد کرد.
  – افرادی که بسیار کم استحمام می نمایند به دلیل تجمع چربی در وسط سینه ها و تعرق زیاد این ناحیه بیش از دیگران به جوش وسط سینه دچار می شوند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.