با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان ریزش مو در مردان جوان
  18 سپتامبر 2018 بدون نظر 325 بازدید

  علت ریزش مو در مردان جوان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  اغلب کسانی که به ریزش مو دچار می شوند در سنین میانسالی قرار دارند اما امروزه جوانان ما نیز با این مسئله درگیر هستند و سعی در برطرف کردن آن دارند. از همین رو علت ریزش مو در مردان جوان اهمیت بسیار زیادی دارد. در این مقاله ما در نظر داریم تا در رابطه با علت ریزش مو در مردان جوان توضیحاتی ارائه دهیم.

  یکی از بدترین اتفاقاتی که میتواند برای افراد رخ دهد ریزش مو می باشد. با توجه به اینکه ریزش مو در آقایان امری شایع می باشد اغلب آنها به سراغ جلوگیری از ریزش موهای خود می روند ولی بسیاری از مردان را میشناسیم که پس از مواجه شدن با ریزش مو اعتماد به نفس خود را از دست می دهند حتی به افسردگی و سایر بیماری های روحی مبتلا می شوند و سپس به سراغ درمان می روند. همانطور که میدانید با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی و زیبایی رخ داده روش های زیادی برای درمان وجود دارد که یکی از بهترین و تاثیرگذارترین آنها کاشت مو می باشد. اما قبل از اینکه به سراغ درمان بروید باید علت ریزش مو را پیدا کنید.

  علت ریزش مو در مردان جوان

  همانطور که گفته شد برای اینکه پزشکان بتوانند درمان درست و مناسبی برای ریزش مو پیدا کنند باید علت ریزش مو در مردان جوان را پیدا کنند. از همین رو باید به شما بگوییم که یکی از اصلی ترین دلایل ریزش مو در مردان جوان مربوط به ژنتیک آنها می باشد.

  شاید باور این مسئله سخت باشد ولی در برهه ای از زمان تغییرات هورمونی که در بدن رخ می دهد باعث می شود تا سیستم ایمنی بدن، فولیکول های مو را به عنوان یک عضو خارجی شناخته و در نتیجه درصدد از بین بردن آنها برآیند که در نهایت ریزش مو در مردان جوان را پدید می آورند.

  دلایل ریزش موی سر

  یکی دیگر از دلایلی که باعث ریزش مو در مردان جوان میشود روی آوردن آنها به گیاهخواری است. زیرا هنگامی که آنها به سراغ گیاهخواری می روند ویتامین ها و پروتئین های بدن را از طریق دیگر به بدن نمیرسانند در نتیجه اثرات منفی بر روی موهای خود وارد می کنند.

  علت ریزش مو در مردان جوان

  علت ریزش مو در مردان جوان

  درمان ریزش مو در مردان جوان

  دقت داشته باشید که پس از مشخص شدن علت ریزش مو در مردان جوان به سراغ درمان میرویم، اما باید بدانید که اگر تمایل به کاشت مو داشته باشید قبل از ۳۰ سالگی نمیتوانید این کار را انجام دهید زیرا هنوز الگوی مشخصی از ریزش موها شکل نگرفته و در نتیجه درمان تاثیری ندارد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.