با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قطره ماینوکس کاشت مو
  26 آگوست 2018 بدون نظر 470 بازدید

  عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  در این مطلب به عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از عمل کاشت مو خواهیم پرداخت.کاشت مو روشی است که امروزه بسیاری از افراد با آن اشنایی دارند و حداقل یک نفر از نزدیکانشان از ان استفاده کرده است.با توجه به نتایجی که بعد از کاشت مو برای افراد به وجود می آید بسیاری از افراد که دچار ریزش مو و کم پشتی شده اند علاقه دارند تا از کاشت مو برای رفع مشکلات موی خود استفاده کنند.

  کاشت مو

  کاشت مو تقریبا تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به درمان قطعی ریزش موی ارثی پرداخت.البته روش های دیگری نیز وجود دارند که نتیجه ی قطعی نخواهند داشت و درمان کچلی با آن ها مدت ها طول میکشد.بعد از عمل کاشت مو برای اینکه فرد به نتایج دلخواه دست پیدا کند میتواند از درمان های دارویی نیز بهره گیرد.ماینوکسیدیل دارویی است که در برخی از موارد بعد از کاشت مو تجویز میشود.

  میزان موفقیت کاشت مو

  کاشت مو

  عملکرد قطره ماینوکسیدیل چگونه است

  عملکرد قطره ماینوکسیدیل در درمان ریزش مو و کچلی تا حد زیادی به اثبات رسیده است به همین دلیل امروزه بسیاری از متخصصان آن را برای بیماران خود تجویز میکنند.ماینوکسیدیل ابتدا به شکل قرصی بوده است که برای درمان فشار خون مورده استفاده قرار میگرفته است.بیمارانی که از این قرص استفاده میکرده اند از عوارض پرمویی این دارو گله مند بوده اند که بعد ها متخصصان از همین عامل برای درمان ریزش مو استفاده کرده اند. عملکرد قطره ماینوکسیدیل به صورتی است که باید از آن دائما استفاده نمود.

  عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

  بعد از کاشت مو برخی از متخصصان ماینوکسیدیل را تجویز میکنند. عملکرد قطره ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو در اکثر موارد میتواند بسیار قابل توجه باشد چون ماینوکسیدیل میتواند روند رشد موها بعد از کاشت را بهبود بخشد و باعث شود موهای جدید در مدت زمان کمی رشد کنند.ماینوکسیدیل همچنین باعث میشود تا ضخامت موها نیز افزایش پیدا کند.بهتر است بدانید بعد از قطع مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو به هیچ وجه شاهد ریزش مو نخواهیم بود.

  عملکرد قطره ماینوکسیدیل

  قطره ماینوکس برای کاشت مو

  عوارض ماینوکسیدیل

  عملکرد قطره ماینوکسیدیل در اکثر موارد به اثبات رسیده است اما بهتر است بدانید این دارو در برخی از موارد میتواند عوارضی را نیز به دنبال داشته باشد به همین دلیل باید با عوارض ان اشنایی داشته باشید.یکی از مهمترین عوارض ماینوکسیدیل که میتوان به آن اشاره نمود ایجاد اتهاب پوستی و احساس خارش است که ممکن است بسیاری از افراد آن را تجربه کنند.علاوه بر این خشکی پوست ، قرمزی و تورم نیز ممکن است در برخی از بیماران مشاهده شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.