با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل برداشتن چربی شکم
  6 فوریه 2019 بدون نظر 745 بازدید

  عمل برداشتن چربی شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  چربی هایی که در ناحیه ی شکم جمع می شوند دو نوع احشایی و زیر پوستی هستند. چربی احشایی شکم به ورزش و رژیم کم کالری واکنش خوبی داشته و در مقایسه با چربی موضعی و زیر پوستی خیلی زود تر آب می شود. اما چربی موضعی شکم حتی نسبت به چربی موضعی سایر نواحی بدن مقاوم تر است و آب کردن آن با روش های مرسومی مانند ورزش زمان بر است و گاهی اوقات نتایج مطلوب و دلخواهی را ارائه نمی دهد. برای این گونه موارد انجام عمل برداشتن چربی شکم می تواند گزینه ی مناسبی برای رسیدن به تناسب اندام باشد. این عمل ها به دو صورت جراحی و غیر جراحی قابل انجام هستند. ساکشن چربی عملی غیرجراحی و کم تهاجمی برای برداشتن چربی موضعی شکم است. اعمال جراحی برداشتن چربی شکمی هم به نام هایی نظیر ابدومینوپلاستی و تامی تاک شهرت دارند.

  هزینه عمل برداشتن چربی شکم

  هزینه عمل برداشتن چربی شکم هزینه ی ثابت و مشخصی نیست. در مورد اعمال غیر جراحی نظیر ساکشن چربی یا لیپوساکشن ، با توجه به تکنیک و دستگاه مورد استفاده برای عمل و همچنین حجم چربی های برداشته شده و گستردگی عمل در افراد مختلف با هم فرق می کند، هزینه ی عمل هم نسبت به این موارد سنجیده و محاسبه می شود. مواردی نظیر هزینه آزمایشات قبل از عمل و خرید داروها و گن یا گارمنت برای بعد از عمل دیگر مواردی هستند که در تعیین هزینه ی تمام شده ی ساکشن چربی باید به آن ها توجه نمود. در مورد عمل های جراحی زیبایی و لاغری شکم نیز بسته به تکنیکی که برای عمل به کار می رود، اعمال جانبی نظیر ساکشن چربی و … که ممکن است همراه جراحی انجام شوند و وسعت عمل هزینه تعیین می شود.

  عمل برداشتن چربی شکم

  عمل برداشتن چربی شکم

  عمل برداشتن چربی شکم در کلینیک زیبایی

  عمل های زیبایی و لاغری شکم بایستی در محیطی ایمن و مناسب انجام شود. عمل های غیر جراحی و کم تهاجمی را می توان در کلینیک های زیبایی و تناسب اندامی که مجوز های لازم برای این گونه اعمال را دارند، انجام داد. کلینیک مورد نظر بایستی کلیه ی تجهیزات مورد نیاز برای انجام عملی ایمن و کم خطر از قبیل تجهیزات استاندارد و مجاز برای عمل مربوطه و همچنین دستگاه های مانیوتورینگ و احیا را داشته باشد. اختصاصی و استریل بود محل جراحی مورد دیگری است که برای کاهش ریسک بروز عفونت و یا ابتلا به بیماری های واگیر بایستی به آن توجه نمود.

  دکتر عمل لیپوساکشن

  دکتر عمل لیپوساکشن

  عمل لاغری در کلینیک لاغری و تناسب اندام

  در مورد عمل های لاغری هم باید بگویم که با توجه به اینکه این اعمال به صورت تهاجمی و اغلب با بیهوشی عمومی انجام می شوند بهتر است این عمل ها در بیمارستان های مجهز انجام شوند.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.