با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جراحی زیبایی باسن چیست
  30 سپتامبر 2018 بدون نظر 766 بازدید

  عمل زیبایی باسن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  مطمئنا امروزه بارها دیده اید که بسیاری از جوانان به خصوص خانم ها به دنبال بزرگ کردن اندازه باسن خود هستند و برای رسیدن به این خواسته از روش های زیادی که با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی به دنیا معرفی شده استفاده می کنند. این عمل نه تنها در میان مردم بلکه در میان افراد و بازیگران مشهور نیز باب شده و از این روش برای خوش فرم کردن باسن و زیبایی هیکل خود استفاده می کنند. اما چیزی که بیشتر از همه برای متقاضیان این عمل مبهم مانده این است که عمل زیبایی باسن چیست و چگونه انجام می شود. از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با عمل زیبایی باسن و همچنین چگونگی انجام آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  عمل زیبایی باسن

  همانطور که گفته شد امروزه روش های زیادی برای عمل زیبایی باسن به وجود آمده است. از همین رو باید بدانید که برای عمل زیبایی باسن پزشکان و متخصصان میتوانند از باسن، پروتزها و همچنین تزریق چربی و برخی مواقع ترکیب این دو استفاده کنند تا حجم و اندازه ای را که بیمار تقاضا دارد را برای او فراهم آورند. باید بگوییم که عمل زیبایی باسن یک عمل سرپایی بوده و در طی ۲ الی ۳ ساعته تحت بیحسی موضعی انجام می شود، هرچند برخی پزشکان ترجیح می دهند بیمار کاملا بیهوش باشد.

  عمل زیبایی باسن

  عمل زیبایی باسن

  چگونگی انجام عمل زیبایی باسن

  دکتر در ابتدا شکاف هایی را در ناحیه مورد نظر ایجاد میکند که معمولا در ناحیه اتصال ران به باسن و یا در پایین خط باسن می باشد و سپس پروتز را در قسمت زیرین و یا بالایی ماهیچه سرینی بزرگ قرار می دهد، لازم به ذکر است که این شکل از قرار گرفتن پروتز امکان هرگونه جابجایی را از او میگیرد. از نکات مهمی که پزشک باید به آن اهمیت دهد این است که باید دقت کند پروتزهای یکسان انتخاب کرده و آنها را به صورت متقارن در باسن بیماران خود قرار دهد.

  نامزدهای عمل زیبایی باسن

  معمولا اکثر افراد به دلیل زیبایی بیشتر به سراغ جراحی زیبایی باسن می روند اما برخی دیگر که با ظاهر باسن خود مشکل دارند تصمیم به عمل زیبایی باسن میگیرند. در واقع کسانی که میخواهند اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و از حضور در جامعه دچار خجالت کمتری شوند به سراغ عمل های زیبایی باسن می روند همچنین ایجاد یک ظاهر متناسب و زیبایی و جذابیت باسن از دیگر دلایل آن محسوب می شود.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.