با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل زیبایی بینی گوشتی
  10 سپتامبر 2018 بدون نظر 581 بازدید

  عمل زیبایی بینی گوشتی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  اگر دقت کرده باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که امروزه افرادی زیادی از عمل بینی استفاده میکنند به طوری که حتما در اشنایانتان افراد زیادی را میشناسید که این عمل را انجام داده باشند.عمل زیبایی بینی گوشتی موضوعی است که در ادامه شما را با آن اشنا خواهیم کرد.شاید این پرسش برایتان به وجود آید که علت استفاده بیش از حد از این عمل زیبایی چیست و چرا تا این حد استفاده از این روش گسترش یافته است؟

  عمل زیبایی بینی

  برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید استفاده از عمل های زیبایی بیشتر به علت این است که جراحی بینی تاثیر زیادی را بر روی زیبایی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد تصمیم می گیرند با استفاده از یک عمل تغییرات قابل توجهی در چهره شان به وجود بیاید.این افراد معمولا چندان هم به دنبال استفاده از عمل های زیبایی نیستند اما ترجیح میدهند حداقل از این روش استفاده کنند.

  عمل زیبایی بینی گوشتی برای چه افرادی انجام می گردد

  معمولا به علت باورهایی که وجود دارد بسیاری از افراد تصور میکنند با استفاده از عمل زیبایی بینی گوشتی نمیتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد و به علت حالتی که بینی گوشتی دارد امکان برگشت به وضعیت قبلی وجود دارد اما بهتر است بدانید با پیشرفت هایی که امروزه به وجود امده میتوان به بهترین شکل ممکن نواقص بینی گوشتی را از بین برد و ظاهر زیبایی را برای افراد به وجود آورد. عمل زیبایی بینی گوشتی برای افرادی انجام می گیرد که در قسمت بینی پوست ضخیم داشته باشند و عضروف هایشان نازک و ضعیف باشد.

  این عمل زیبایی چطور انجام میشود

  برای عمل زیبایی بینی گوشتی مانند تمام عمل های جراحی ابتدا متخصصان بیمار را بیهوش خواهند کرد تا امکان انجام جراحی فراهم شود.بعد از این برش هایی را در ناحیه ی تحتانی بینی ایجاد میکنند تا بتوان به اصلاح بافت های درون بینی پرداخت.معمولا در جراحی بینی گوشتی بیشتر هدف عمل این است که پهنای بینی کاهش پیدا کند و کمتر نیاز خواهد شد تا غضروف ها اصلاح شوند.علاوه بر این در این عمل افتادگی نوک بینی نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

  عوارض جراحی بینی گوشتی

  جراحی بینی گوشتی

  مزایای عمل زیبایی بینی گوشتی چیست

  مهمترین مزیت آن این است که با استفاده از این روش سریعا به نتیجه ی دلخواه دست پیدا خواهید کرد و نواقص بینی در مدت زمان بسیاری کمی از بین میرود.علاوه  بر این استفاده از این روش میتواند تاثیر زیادی را بر روی زیبایی تان داشته باشد و باعث افزایش اعتماد به نفس و کاهش بیماری های روحی شود.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.