با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل زیبایی شکم
  4 فوریه 2019 بدون نظر 428 بازدید

  عمل زیبایی شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  این روزها به مسئله ی تناسب و زیبایی اندام توجه زیادی می شود. عمل زیبایی شکم از جمله عمل های زیبایی است که این روزها رواج یافته است. این عمل با نام هایی مثل ابدومینوپلاستی و یا تامی تاک نیز خوانده می شود، در واقع نوعی جراحی برای ترمیم و زیبایی شکم است. با این عمل جراحی می توان مواردی نظیر شل شدگی و افتادگی پوست شکم، چربی های تجمع یافته در شکم، ترک های پوستی و همچنین شل شدگی و از هم گسیختگی عضلات شکمی را برطرف نمود. برای انجام این عمل پزشک جراحی پلاستیک متناسب با وضعیت هر بیمار متدها و روش های گوناگونی را استفاده می کند و بنابراین هر عملی به نوبه ی خود منحصر به فرد است.

  عمل زیبایی شکم در کلینیک

  این عمل زیبایی هم در بیمارستان های تخصصی و هم در کلینیک ها و مراکز جراحی مجهز قابل انجام است. در هر محلی که قرار است این عمل جراحی انجام شود، بایستی تجهیزات معمول اتاق های عمل یعنی دستگاه های مانیتورینگ علائم حیاتی بدن و … وجود داشته باشد. اختصاصی و استریل بودن اتاق جراحی و تجهیزات موجود در آن مورد دیگری است که برای انجام ایمن و کم عارضه ی ابدومینوپلاستی لازم است. تمامی این موارد در مراکز دارای مجوز رعایت می شود.

  این عمل زیبایی در کلینیک لاغری

  بنابراین چنانچه قصد انجام این عمل زیبایی در کلینیک خاصی را دارید بهتر است ابتدا مطمئن شوید که مرکز یا کلینیک مربوطه مجوزهای قانونی انجام این گونه اعمال زیبایی که به صورت تهاجمی انجام می شوند را داشته باشند.

  عمل زیبایی شکم چیست

  عمل زیبایی شکم چیست

  قیمت عمل زیبایی شکم

  عمل های زیبایی که بر روی شکم انجام می شوند همانند سایر عمل های زیبایی هزینه ی ثابتی ندارند و در ضمن معمولا تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی گیرند. پزشک جراح برای انجام ابدومینوپلاستی بسته به وضعیت بیمار و اهداف مورد انتظار از عمل، از روش ها و تکنیک های مختلفی حین اجرای عمل استفاده می کند، از این رو شیوه ی اجرای عمل و هزینه ی متغیر است. هزینه ی مواد بیهوشی، دستمزد پزشک بیهوشی، دستمزد پزشک جراحی پلاستیک، هزینه مکان عمل، هزینه ی انجام آزمایش های مورد نیازبرای آمادگی قبل از عمل، هزینه ی خرید گن مخصوص یا گارمنت و هزینه داروهای مورد نیاز مواردی هستند که هنگام تخمین هزینه عمل زیبایی برای شکم باید به آن ها توجه نمود. البته چیزی که بیش از هزینه ی عمل اهمیت دارد این است که پزشک جراحتان مهارت کافی داشته و شما با او راحت باشید.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.