با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل ساکشن شکم
  2 فوریه 2019 بدون نظر 402 بازدید

  عمل ساکشن شکم برای لاغری و تناسب اندام

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3.3]

  داشتن شکمی چاق و برجسته مشکلی است که بسیاری از خانم ها و آقایان با آن درگیر هستند. فاکتورهای زیادی در تجمع بیش از اندازه ی چربی های موضعی در ناحیه ی شکم و پهلوها موثر می باشد و از این رو گاهی اوقات برخی افرادی که وزنشان نرمال و یا حتی کمتر از نرمال است دارای چربی های موضعی در ناحیه ی شکم هستند. این چربی ها معمولا مقاومت بالایی دارند و آب کردن آن ها با ورزش کردن کار چندان ساده ای نیست. امروزه برای از بین بردن چربی های موضعی بدن و رسیدن به اندام ایده آل روش های جراحی و غیر جراحی رواج یافته است که چربی ها را بدن جدا می کنند. از این روش ها برای برداشتن چربی های موضعی شکم نیز استفاده می شود. عمل ساکشن شکم از جمله اعمال غیر جراحی رایج برای این کار است.

  هزینه عمل ساکشن شکم

  ساکشن چربی ی لیپوساکشن به گونه ای است که تقریبا هیچ گاه دو عمل آن شبیه به همدیگر نیست و از این رو هزینه ی این عمل از فردی به فرد دیگر ممکن است خیلی متفاوت باشد. تکنولوژی که برای عمل ساکشن شکم مورد استفاده قرار می گیرد، میزان مهارت و تخصص پزشک، نوع بیهوشی اعمال شده، میزان چربی های خارج شده از شکم، وسعت نواحی تحت درمان، زمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای تکمیل درمان و مکان جغرافیایی کلینیک یا بیمارستانی که عمل در آنجا انجام می شود از جمله مواردی هستند که هزینه بر اساس آنها محاسبه می شود. توجه داشته باشید که هزینه های دیگری از قبیل هزینه ی ویزیت اولیه و آزمایشات مورد نیاز، خرید داروها و همچنین خرید گن یا یا گارمنت مخصوص برای بعد از عمل موارد دیگری هستند که برای تعیین هزینه ی تمام شده ی عمل بایستی در نظر گرفته شوند.

  عمل جراحی ساکشن شکم

  عمل جراحی ساکشن شکم

  کلینیک عمل ساکشن شکم

  برای انجام ساکشن شکم بایستی به کلینیک ها و مراکزی که خدمات لاغری و تناسب اندام را ارائه می دهند مراجعه کنید. در انتخاب کلینیک مورد نظر بایستی دقت کنید که کلینیک مربوطه دارای مجوز های قانونی باشد، پزشکان متخصص و دوره دیده در آن جا مشغول به کار باشند و عمل چ در محیطی اختصاصی و استریل شده که مجهز به دستگاه های احیا و مانیوتورینگ است، انجام گیرد.

  ال پی جی برای لاغری و تناسب اندام است

  ال پی جی برای لاغری و تناسب اندام

  کلینیک لاغری و تناسب اندام

  کلینیک های لاغری و تناسب اندام غالبا از دستگاه های گوناگونی جهت ساکشن چربی ها استفاده می کنند که پزشک متخصص بر اساس میزان مهارت کار خود با دستگاه های مربوطه و وضعیت بیمارروشی مناسب برای ساکشن کردن چربی های شکم انتخاب می کند. بنابراین چنانچه به مرکز معتبری مراجعه نموده اید، بهتر است در مورد انتخاب تکنیک ساکشن چربی ها به پزشکتان اعتماد کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.