با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل لیفت
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 364 بازدید

  عمل لیفت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  زیبایی یکی از مهمترین مسائلی است که در زندگی انسان اهمیت دارد به همین دلیل بسیاری از افراد با مشاهده ی نواقص مختلف زیبایی دچار مشکلات روحی میشوند. برای جلوگیری از این مشکلات باید همیشه به زیبایی خود توجه کافی داشته باشید. یکی از بهترین کارهایی که میتوانید برای افزایش زیبایی خود انجام دهید این است که به تقویت پوستتان بپردازید. تقویت پوست کار سختی نیست و میتوانید به راحتی با استفاده از روش های خانگی آن را انجام دهید با استفاده از این روش در اکثر موارد مشکل بزرگی برای پوستتان به وجود نخواهد آمد و علاوه بر این پوستتان دیرتر دچار پیری خواهد شد اما متاسفانه برخی از افراد به علت زمینه ی ژنتیکی که دارند زودتر دچار پیری پوست میشوند. استفاده از عمل لیفت یکی از بهترین روش هایی است که این افراد میتوانند برای جوانسازی پوست از آن بهره گیرند.

  عمل لیفت برای زیبایی چیست

  از میان عمل هایی که برای افزایش زیبایی وجود دارد عمل لیفت از روش هایی است که متقاضیان زیادی دارد و در بسیاری از موارد برای رفع نواقص زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا این عمل برای رفع چین و چروک های پوست صورت مورد استفاده قرار میگیرد اما بهتر است بدانید علاوه بر این میتوان از این روش برای رفع افتادگی شکم نیز استفاده کرد. همچنین عمل لیفت برای زیباسازی پوست ظاهر سینه هم کاربرد دارد و بسیاری از خانم ها برای رفع افتادگی سینه که ناشی از شیردهی و … به وجود می آید از این روش استفاده میکنند.

  عمل لیفت چیست

  عمل لیفت چیست

  مراحل عمل لیفت چگونه است

  برای انجام عمل لیفت از بیهوشی استفاده میشود اما در مواردی هم میتوان از بی حسی موضوعی استفاده کرد که این موضوع تا حد زیادی به شرایط بیمار بستگی دارد. بعد از اماده شدن بیمار، برای رفع چروک صورت برش هایی در اطراف ناحیه ی مورد نظر ایجاد میشود و بدین طریق جراحان قسمت های اضافی پوست را خارج میکنند و محل برش ها را بخیه میزنند.

  مزایای عمل لیفت چیست

  عمل لیفت مزایای قابل توجهی دارد که همین باعث میشود در بسیاری از موارد متخصصان برای افزایش زیبایی افراد از این روش استفاده کنند. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که با استفاده از آن میتوان چروک های عمیق پوست را برطرف کرد. بسیاری از چروک هایی که بر روی پوست به وجود می آیند به راحتی قابل درمان نیستند و فقط میتوان با استفاده از این عمل آن ها را برطرف کرد که این خود یکی مزیت مهم خواهد بود.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.