با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل های غیرتهاجمی
  26 سپتامبر 2018 بدون نظر 551 بازدید

  عمل های غیرتهاجمی در جراحی زیبایی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  در بین عمل هایی که برای افزایش زیبایی وجود دارد عمل های غیرتهاجمی طرفداران زیادی دارند چون با استفاده از این روش ها عوارض خاصی برای بیماران به وجود نمی آید و میتوانند با کمترین مشکل به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنند. بر خلاف باوری که میان مردم وجود دارد، امروزه میتوان بسیاری از نواقص زیبایی را بدون احتمال عوارض خطرناک درمان نمود به همین دلیل بیماران هیچ ترسی برای بروز عوارض شدید نخواهند داشت.مزیت استفاده از این روش ها این است که بیماران با استفاده از آن ها حتی میتوانند شدیدترین مشکلات زیبایی را برطرف کنند چیزی که با استفاده از داروهای گیاهی و شیمیایی به هیچ وجه شاهد آن نخواهیم بود.در صورتی که قصد استفاده از این روش ها را دارید بهتر است در سریعترین زمان به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا با بررسی وضعیت که دارید بهترین روش انتخاب شود.

  عمل های غیرتهاجمی در جراحی زیبایی چیست

  عمل های غیر تهاجمی به عمل هایی گفته میشود که در آن جراحی های شدید وجود نداشته باشد.این عمل ها برای افرادی مناسب است که دچار نواقص شدید زیبایی نشده اند و قصد دارند به رفع نواقص سطحی زیبایی خود بپردازند.مثلا افرادی که دچار چروک های سطحی پوست شده اند میتوانند با استفاده از روش های غیر تهاجمی بدون این که به عوارض خاصی مبتلا شوند به نتیجه دست پیدا کنند. اما افرادی که در پوستشان چروک های عمیق به وجود آمده مجبور خواهند بود تا از روش های تهاجمی استفاده کنند. علاوه بر این عمل های غیر تهاجمی برای لاغری موضعی نیز مناسب خواهند بود.

  عمل های غیرتهاجمی چه عمل هایی هستند

  از میان عمل های غیرتهاجمی میتوان به لیزردرمانی ، پی ار پی ، مزوتراپی پوست ، لیپوساکشن و لیپولیز اشاره کرد.تمامی این موارد از روش هایی هستند که با استفاده از آن ها دچار عوارض عمل های زیبایی نخواهید شد و در عین حال در کمترین زمان ممکن به نتیجه خواهید رسید.استفاده از این روش ها در زمانی صورت خواهد گرفت که متخصصان اثربخشی آن را با توجه به شرایط بیمار مورد تایید قرار دهند در غیر اینصورت باید از روش های تهاجمی استفاده نمود.

   مزیت های عمل های غیرتهاجمی

  مزیت های عمل های غیرتهاجمی

  عمل های غیرتهاجمی چه مزایایی دارند

  مهمترین مزیت عمل های غیرتهاجمی این است که با استفاده از آن عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد. روش غیر تهاجمی معمولا هزینه ی کمتری را به دنبال خواهند داشت به همین دلیل درصد بیشتری از افراد میتوانند از آنها استفاده کنند.علاوه بر این دوران نقاهت بعد از عمل نیز بسیار کوتاه خواهد بود و بیمار میتواند سریعا به فعالیت های عادی خود بپردازد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.