با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عمل کاشت ابرو
  12 آگوست 2018 بدون نظر 352 بازدید

  خونریزی و درد عمل کاشت ابرو تا کی طول می کشد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  ابرو یکی از مهم ترین اجزای صورت است که نه تنها در زیبایی بلکه در بیان احساسات نیز بسیار کارآمد می باشد. وقتی به دلایل مختلف با ریزش ابرو مواجه می شوید و به دنبال راه های درمان هستید روش های مختلفی برای درمان در اختیار شما قرار می گیرد اما باید بدانید که بهترین روشی که می توان برای درمان ریزش ابرو انتخاب کرد عمل کاشت ابرو می باشد. در این روش تعداد مشخص و محدودی از موهای پشت سر فرد با استفاده از تکنیک های ظریف و مدرن برداشته می شود و در ناحیه ابروهایش کاشت (پیوند) می شود که نتیجه آن داشتن ابروهایی با موهایی طبیعی، قابل رشد و زنده است که چهره شخص را زیباتر و جذاب تر می کند.

  بسیاری از افراد اما از انجام عمل کاشت ابرو می هراسند زیرا بر این عقیده هستند که توانایی تحمل خونریزی و درد عمل کاشت ابرو را ندارند. اما سوالی که مطرح می شود این است که آیا عمل کاشت ابرو خونریزی و دردی را با خود به همراه دارد؟ و اگر جواب مثبت است تا چه زمانی ادامه می یابد؟ در این مقاله در نظر داریم تا به بررسی این مسئله بپردازیم و آگاهی کاملی نسبت به این موضوع در اختیار شما قرار دهیم با ما همراه باشید.

  عمل کاشت ابرو

  عمل کاشت ابروها

  عمل کاشت ابرو

  باید بدانید که کاشت موی ابرو یک کاشت موی کوچک است. از این رو، عوارض جانبی کمی دارد. تزریق ماده بی هوشی تا اندازه ای دردآور است، زیرا ناحیه دور چشم بسیار حساس است.

  با این حال، پس از بی هوشی هیچ دردی احساس نمی کنید. و علاوه بر این، به سرعت ناپدید می شود و با آرایش پوشانده می شود. ورم دور چشم نیز نسبتا رایج است. ورم به سرعت ، اغلب در عرض یک شب، ناپدید می شود. پس از عمل کاشت ابرو، با کمی خونریزی و دلمه بستن زخم در ناحیه ابرو مواجه خواهید شد.

  همچنین ناحیه ابرو کمی ورم می کند، اما در عرض چند روز این عوارض کاهش پیدا می کند. همچنین کمی احساس خارش به شما دست می دهد. مواظب باشید که ناحیه کاشت ابرو را نخارانید تا به طور کامل خوب شوند. در صورتی که پس از زمان توصیه شده، برخی از علائم هنوز وجود داشته باشند، به جراح خود مراجعه کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.