با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عوارض بیهوشی جراحی بینی
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 584 بازدید

  عوارض بیهوشی عمل بینی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  جراحی زیبایی بینی یکی از بیشترین جراحی های انجام شده در حوزه زیبایی در کشور ما می باشد که این جراحی مانند تمام انواع جراحی ها عوارض خاصی را برای بیمار در پی دارد که عوارض بیهوشی پس از جراحی یکی از مهم ترین عوارض ایجاد شده برای بیماران خواهد بود و افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند در مورد عوارض بی هوشی بسیار نگران می باشند اما عوارض بیهوشی عمل بینی چیست.

  عمل بینی یا رینوپلاستی

  عمل بینی یا همان رینوپلاستی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی در تمام دنیا می باشد که هر ساله با آمار بسیار بالایی در تمام کشورهای جهان انجام می پذیرد اما این جراحی خطرات احتمالی زیادی را برای بیمار به دنبال خواهد داشت که هر فردی قبل از تصمیم گیری در مورد جراحی خود باید در مورد آنها اطلاعات دقیقی کسب نماید.

  رینوپلاستی یا عمل بینی

  رینوپلاستی یا عمل بینی

  خطرات عمل بینی

  خونریزی
  عفونت
  خطرات بی هوشی
  از دست دادن حس بویایی
  برجا ماندن زخم بر روی پوست
  از دست دادن عصب پوست

  بیهوشی عمل بینی

  عمل بینی گر چه با چند روش بی هوشی کامل و نیمه بی هوشی و با استفاده از بی حسی موضعی قابل انجام می باشد اما اغلب جراحان زیبایی از بی هوشی کامل بیمار جهت انجام جراحی استفاده می نمایند زیرا در این حالت کنترل فشار خون و کنترل شرایط سلامت جسمی بیمار برای آنها امکان پذیر تر خواهد بود.

  عوارض بیهوشی عمل بینی

  برخی از افراد در حین انجام جراحی بینی به دلیل واکنش های غیر عادی دچار حساسیت به داروهای بی هوشی می گردند که این وضعیت در آنها غیر قابل پیش بینی می باشد و به واکنش بدن آنها نسبت به داروهای بی هوشی بستگی خواهد داشت که در اتاق عمل تمهیدات مناسبی در این زمینه در نظر گرفته شده است .

  عوارض بیهوشی عمل بینی

  عوارض بیهوشی عمل بینی

  علت عوارض بیهوشی عمل بینی

  افرادی که قصد جراحی زیبایی بینی خود را دارند اگر دارای بیماری زمینه ای چون فشار خون بالا و بیماری قلبی باشند بیش از دیگران در معرض خطر عوارض ناشی از بی هوشی جراحی قرار دارند و این افراد باید در جلسات مشاوره جراحی خود تمام سوابق پزشکی خود را در اختیار جراح قرار دهند.
  در انجام جراحی بینی گر چه هدف زیبایی بخشیدن به چهره می باشد اما بروز برخی عوارض نیز از طریق شرایط ایجاد جراحی مانند بی هوشی اجتناب ناپذیر می باشد و به دلیل استفاده از بی هوشی در این جراحی ممکن است برخی بیماران دچار عوارض شدید، صدمه مغزی و حتی مرگ شوند که این عوارض در تمام جراحی ها نیز ممکن است برای بیمار رخ بدهد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.