با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عوارض لیزر دایو
  25 آگوست 2018 بدون نظر 423 بازدید

  عوارض لیزر دایود در افراد با پوست روشن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  در این مقاله به بررسی عوارض لیزر دایود میپردازیم تا شما با اگاهی بیشتری به سراغ انجام آن بروید. موهای زائد برای همه و همیشه از آن دسته مواردی است که نه تنها مخل زیبایی بلکه مقابل بهداشت و سلامتی فرد نیز هست و هر کسبه شیوه خودشبه دنبال رفع آنها است. از همین برای حذف و از بین بردن آنها روش های بسیار زیادی به دنیای زیبایی معرفی شده است اما یکی از بهترین و تاثیرگذارترین آنها استفاده از دستگاه لیزر می باشد. در واقع امروزه لیزر به بخش جدانشدنی زندگی انسان ها تبدیل شده است.

  لیزر موهای زائد

  بسیاری از پزشکان بر این عقیده هستند که در سطوح مختلف و به شیوه های متفاوت لیزر می تواند گزینه مناسبی در این باره باشد، اگر شما هم با این مسئله مواجهید و به دنبال راه حل مناسب می گردید لیزر دایود موهای زائد یکی از آنهاست. لیزر دایود که یکی از بهترین دستگاه های حال حاضر دنیا برای از بین بردن موهای زائد در انواع پوست ها می باشد به شما این امکان را می دهد که در سریع ترین زمان با تعداد جلسات کمتر از شر موهای زائد خود خلاص شوید. اما همانطور که میدانید انجام هر عمل غیر طبیعی میتواند عوارض و خطراتی را برای بیماران به همراه داشته باشد.

  عوارض لیزر دایود

  عوارض لیزر دایو چیست

  عوارض لیزر دایود

  در رابطه با لیزر دایود باید بدانید که لیزر دایود از تکنولوژی نیمه هادی استفاده می کند که در آن پرتوهای منسجم نوری مادون قرمز در محدوده مناسبی تولید شده و با طول موج ۸۰۰ نانو در سطوح عمیق پوست نفوذ و بالاترین جذب ملانین را ارائه می دهد. معمولا لیزر دایود از راه های مطمئن و کم عارضه در درمان موهای زائد است با این حال در برخی موارد  لیزرها نیز می تواند فرد را با عوارضی رو به رو کند از جمله سوختگی با لیزر و یا قرمزی و تورم.

  انجام لیزر دایود

  انجام لیزر دایود

  اگر بخواهیم به برخی از عوارض لیزر دایود اشاره کنیم باید در رابطه با قرمزی پوست، خارش و همچنین درد سوزن سوزن شدن نیز اشاره کنیم. همچنین از دیگر عوارض لیزر دایود پوسته پوسته شدن و کبودی در ناحیه و عوارض نادری مانند تیره شدن پوست در ناحیه مورد لیزر قرار گرفته نام برد. اما باید دقت داشته باشید که شما با مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر و پزشکی متخصص میتوانید از بروز این عوارض جلوگیری کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.