با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مهمترین عوارض لیپوماتیک غبغب
12 آگوست 2019 بدون نظر 90 بازدید

عوارض لیپوماتیک غبغب

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

عوارض لیپوماتیک غبغب موضوعی است که قصد داریم در این مطلب بیشتر به آن بپردازیم چون بسیاری از افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند تصورات غلطی در رابطه دارند که همین باعث میشود تصمیم بگیرند با شرایط فعلی خود به نوعی کنار بیایند این در حالی است که در بسیاری از مواقع میتوان با روش های پیکرتراشی مانند لیپوماتیک غبغب بدون عوارض جانبی به نتایج فوق العاده ای دست یافت. در ادامه به مشکلاتی که ممکن است بعد از لیپوماتیک به وجود اید بیشتر خواهیم پرداخت تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

عوارض لیپوماتیک غبغب خطر دارد؟

در حال حاضر لیپوماتیک به یکی از رایج ترین عمل های زیبایی در سراسر جهان تبدیل شده است که بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند به همین دلیل به هیچ وجه نمیتوان این روش را جزء روش های خطرناک و غیر ایمن دانست اما باید بدانید که به هر حال درصد بسیار کمی از بیماران ممکن است با توجه به شرایطی که دارند عوارضی را تجربه کنند که باید قبل از هر چیز با آن آشنا بود.
از میان عوارض لیپوماتیک غبغب میتوان به عفونت و خونریزی اشاره کرد که در تمامی جراحی ها وجود خواهد داشت. علاوه بر این تورم، کبودی، باقی ماندن جای زخم، چاقی مجدد و … از مشکلاتی هستند که ممکن است مشاهده شوند اما در رابطه با عوارضی مانند آسیب به بافت ها و خطر آمبولی شدن میتوانید این اطمینان را داشته باشید که لیپوماتیک یکی از ایمن ترین روش ها خواهد بود.

عوارض لیپوماتیک غبغب

عوارض لیپوماتیک غبغب برای اندام ها

عوارض لیپوماتیک غبغب برای سلامتی بیشتر به داروهای بیهوشی باز میگردد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند نباید نسبت به داروهای بیهوشی حساسیت داشته باشند.
افرادی که به دلیل بیماری های مختلف از بیهوشی منع شده اند ممکن است نتوانند از روش های لیپوماتیک استفاده کنند اما در شرایط خاص این احتمال وجود دارد که این افراد نیز بتوانند از بی حسی موضعی استفاده کنند که این مورد به میزان چربی ها و ناحیه مورد نظر بستگی دارد.

لاغری با لیپوماتیک یا لیپوساکشن

لاغری با لیپوماتیک یا لیپوساکشن

مزایای لیپوماتیک غبغب

بهتر است علاوه بر عوارض لیپوماتیک غبغب به مزایای این روش نیز بپردازیم چون در بسیاری از مواقع مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای لیپوماتیک غبغب این است که میتوان به نتایج کاملا تضمینی و قطعی دست یافت این در صورتی است که با روش های مشابه این امکان وجود دارد که نتیجه ای که حاصل میشود چندان رضایت بخش نباشد.
لیپوماتیک غبغب باعث میشود تا چربی هایی که انباشته شده اند به سرعت تخلیه شوند در حالی که با درمان های دارویی و روش های دیگر نمیتوان به نتایج سریع دست یافت.

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *