با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عوارض کاشت ابرو
  11 آگوست 2018 بدون نظر 461 بازدید

  عوارض کاشت ابرو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که می دانید ابروها بخش مهم و پر طرفداری در صورت هستند. بعد از کاشت مو ، کاشت ابرو پر خواهان ترین کاشت موی طبیعی است. کندن اختیاری ابروها به منظور نازک کردن پهنای ابرو، تاتوی ابرو که در جامعه ما رواج زیادی پیدا کرده، از جمله مهمترین عوامل از دست رفتن دائمی ابروها هستند و گاهی افراد برای جبران آن به جراحی زیبایی کاشت ابرو روی می آورند. اما همانطور که میدانید انجام هر عملی ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد که کاشت ابرو از این قضیه مستثنی نیست از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با عوارض کاشت ابرو برای شما توضیحاتی ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  نیاز به کاشت ابروها

  نیاز به کاشت ابروها

  عوارض کاشت ابرو

  تمام افرادی که فاقد ابرو هستند یا ابروهای بسیار نازک و کم پشت دارند می توانند تحت کاشت ابرو قرار گیرند. برای انجام این کار متخصصان بر این عقیده هستند که بهترین فولیکول ها برای کاشت در محل ابرو، فولیکول های سر هستند و در این میان کسانی که موی سر صاف تا کمی حالت دار دارند، بهترین انتخاب ها برای جراحی کاشت ابرو هستند.

  اگر بخواهیم به عوارض کاشت ابرو را برای شما بازگو کنیم باید بدانید که تزریق ماده بی هوشی امکان دارد تا اندازه ای برای شما دردآور باشد، زیرا ناحیه دور چشم بسیار حساس است. با این حال، پس از بی هوشی هیچ دردی احساس نمی کنید.

  عوارض کاشت ابرو چیست

  عوارض کاشت ابرو چیست

  با این حال، به سرعت ناپدید می شود و با آرایش پوشانده می شود. ورم دور چشم نیز نسبتا رایج است. ورم به سرعت، اغلب در عرض یک شب، ناپدید می شود. علاوه بر تمامی موارد گفته شده باید بدانید که در صورتی که پس از کاشت مو ابرو با عوارضی همچون کبودی و ورم روبرو شدید نگران نشوید زیرا یک امر عادی در کاشت ابرو می باشد. همچنین احساس خارش در آن ناحیه می تواند تا یک الی دو روز بعد از انجام عمل ادامه داشته باشد در واقع اگر ناحیه ای که کاشت ابرو انجام شده است بیش از حد دچار خارش شود، یکی از دلایل آن میتواند عفونت باشد که باید سریعا درمان شود. خارش را می توان با پماد برطرف کرد. پماد باید در طول روز و شب بر روی ناحیه کاشت ابرو مالیده شود تا از خراش تصادفی جلوگیری کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.