با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عوارض کاهش چربی شکم
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 387 بازدید

  عوارض کاهش چربی شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  استفاده از عمل ها و روش های لاغری موضعی ، با عوارض و مشکلاتی همراه می باشد که جهت انتخاب هر روش باید از عوارض آن روش به طور کامل آگاهی پیدا کرد ، در این صورت می توان بهترین روش درمانی موثر با کمترین عوارض ممکن را انتخاب نمود ، در همین راستا در این مقاله ، عوارض کاهش چربی شکم مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  چربی شکم

  چربی شکم از جمله چربی های انباشته شده ای است که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم می باشد و به راحتی از بین نمی رود لذا باید جهت ایجاد تناسب اندام از روش های لاغری موضعی ارائه شده در کلینیک های زیبایی کمک گرفت .

  روش های کاهش چربی شکم

  در کلینیک های زیبایی با استفاده روش هایی نظیر ؛ لیپوساکشن ، لیپوماتیک ، کرایولیپولیز ، لیپولیزر و … می توان طی یک الی چند جلسه در کوتاه ترین زمان ممکن چربی انباشته شده ی نواحی مختلف بدن ، از جمله شکم را از بافت داخلی جدا کرده و به بیرون از بدن تخلیه کرد .
  انتخاب هر روش با توجه به شرایط جسمی و انتظارات فرد از نتایج کاهش چربی شکم انجام می شود که در این میان پزشک متخصص با تشریح نحوه ی انجام عمل ، مزایا و معایب روش انتخابی را نیز برای فرد متقاضی عنوان خواهد کرد .

  لیپوماتیک مدرن در کلینیک زیبایی

  لیپوماتیک مدرن در کلینیک زیبایی

  عوارض کاهش چربی شکم

  استفاده از روش های لاغری موضعی جهت کاهش چربی شکم معمولا با عوارضی نظیر ؛ کبودی ، ورم ، آمبولی چربی ، عفونت ، التهاب ، قرمزی ، اسکار ، تغییر رنگ پوست و … همراه می باشد اما در صورتی که روش های لاغری موضعی توسط پزشک متخصص پوست با تجربه و ماهر با دستگاه های پیشرفته و به روز و همچنین با به کارگیری تکنیک های صحیح و استاندارد انجام شود ، عارضه ی خاص و پایداری در فرد ایجاد نخواهد شد و مشکلات پس از عمل به صورت خود به خود طی چند روز بعد برطرف خواهد شد .

  معایب کاهش چربی شکم

  معایب کاهش چربی شکم

  نتایج کاهش چربی شکم با روش های لاغری موضعی

  پس از کاهش چربی شکم با روش های لاغرشدن موضعی ، جهت حفظ شرایط ایجاد شده ، فرد باید رژیم غذایی و فعالیت کافی داشته باشد ، در این صورت نتایج حاصل از کاهش سایز به صورت ماندگار سبب تناسب اندام فرد خواهد شد .

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.