با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ریزش موی زنان
  22 سپتامبر 2018 بدون نظر 313 بازدید

  عوامل ریزش مو در زنان

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همانطور که میدانید انسان به صورت روزانه چیزی در حدود ۱۵۰ تار موی خود را از دست می دهد اما هنگامی که این از دست دادن ها بیشتر از حد قابل قبول خود باشد مشکلات بسیار زیادی را برای افراد پدید می آورد. این مشکل که پزشکان از آن با عنوان ریزش مو یاد می کنند اغلب به دلایل مختلفی روی می دهد که با توجه به علت ریزش آن پزشکان درمانی مناسب را برای آن در نظر میگیرند. تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که عوامل ریزش مو در زنان چیست؟

  ریزش مو

  همانطور که میدانید ریزش مو در خانم ها تاثیرات بسیار زیادی بر روح و روان آنها باقی می گذارد از همین رو پس از بروز این مشکل باید عوامل ریزش مو در زنان شناسایی و درمان آغاز شود. در این مقاله در نظر داریم در رابطه با عوامل ریزش مو در زنان توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  عوامل ریزش مو در زنان

  ریزش مو در زنان

  عوامل ریزش مو در زنان

  همانور که گفته شد ریزش مو در زنان یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای آنان رخ دهد از همین رو پس از مواجه با این مشکل بلافصله باید درمان شود. اما باید بدانید که درمان ریزش مو به بررسی عوامل ریزش مو در زنان بستگی دارد. شناسایی علت بروز ریزش مو یکی از پراهمیت ترین مسائل درمان آن می باشد. برخی از عوامل ریزش مو در زنان عبارتند از:

  یائسگی: اکثر زنان بعد از سن ۵۰ سالگی دچار یائسگی می شود و این مسئله مشکلاتی همچون ریزش مو را برای آنان به همراه خواهد داشت پزشکان بر این عقیده هستند که تغییرات هورمونی که در دوران یائسگی رخ می دهد باعث بروز ریزش مو می شود.

  کنترل ریزش مو در زنان

  کنترل ریزش مو در زنان

  استرس: یکی دیگر از عوامل ریزش مو در زنان استرس می باشد. اکثر افرادی که رویدادها و حوادث ناراحت کننده ای را پشت سر میگذارند و یا در برهه ای از زندگی دوران پرتنشی را سپری می کنند اغلب با ریزش مو مواجه می شوند باید بدانید که این ریزش نوعی واکنش بدن به استرس بوده و پس از مدتی برطرف می شود.

  مراقبت نکردن از مو: یکی دیگر از عوامل ریزش مو در زنان می باشد. در صورتی که به صورت مداوم موهای خود را محکم ببندید و باعث شوید که تحت فشار قرار گیرند نباید از ریزش موهای خود تعجب کنید. همچنین استفاده از سشوار و اتو نیز میتواند ریزش مو را نیز بدتر کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.