با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عکس انواع پروتز مو
7 ژانویه 2019 بدون نظر 393 بازدید

عکس انواع پروتز مو

[تعداد: 2   میانگین:  3.5/5]

هنوز هم درصدی از افراد که دچار ریزش مو میشوند تصور میکنند میتوان با استفاده از روش های سنتی به رشد موها کمک کرد این در صورتی است که در بسیاری از مواقع استفاده از روش های طب سنتی هیچ نتیجه ای در رشد موها نخواهد داشت به همین دلیل افراد باید برای رفع ریزش موی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند. در کلینیک های زیبایی روش های زیادی وجود دارد اما پروتز مو یکی از بهترین هاست به همین دلیل بهتر است حتما با مشاهده عکس انواع پروتز مو شاهد نتایج آن باشید.

عکس انواع پروتز مو

برای رفع کچلی و طاسی روش های زیادی وجود دارد که یکی از محبوب ترین آن روش های کاشت مو می باشد اما متاسفانه بسیاری از افراد به علت شرایطی که دارند نمیتوانند از آن استفاده نمایند به همین دلیل مجبور میشوند از درمان های دارویی که روشی موقت استفاده کنند. در این مواقع استفاده از روش هایی مانند پروتز مو به شدت توصیه میشود چون در اکثر موارد نتایج قابل قبولی به دنبال دارد.

نتایج پروتز موها با مشاهده عکس انواع پروتز مو

برای مشاهده ی نتایج این روش باید به عکس انواع پروتز مو توجه کافی داشته باشید. همانطور که مشاهده میکنید با استفاده از پروتز مو میتوان به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. افرادی که از پروتز مو استفاده میکنند شاهد خط رویش کاملا طبیعی موها خواهند بود. علاوه بر این موهای جدید از نظر رنگ و حتی جنس با شرایط فرد هماهنگ خواهد شد به همین دلیل هیچ تفاوتی با موهای طبیعی نخواهند داشت.

عکس انواع پروتز مو

عکس انواع پروتز مو

انواع پروتز مو

پروتز های مو انواع مختلفی دارند که متخصصان با توجه به میزان تعریق و ریزش مو بیمار به انتخاب بهترین مورد میپردازند. در عکس انواع پروتز مو میتوانید شاهد پروتز های تمام تور، جلو تور، دور سیلیکونی، تمام سیلیکونی، اینجکشن و … باشید. برای استفاده از این پروتز ها باید حتما به کلینیک های مجاز و معتبر مراجعه کرد.

مزایای پروتز مو

با مشاهده ی این تصاویر میتوان به این موضوع پی برد که موهایی که در این روش به کار گرفته میشوند کاملا طبیعی اند و با جنس موهای طبیعی انسان تفاوتی ندارند. بهتر است بدانید با استفاده از پروتز های مو میتوان تقریبا انواع مدل موها را به وجود آورد به همین دلیل بیماران میتوانند به صورت دقیق به ظاهر مورد نظر خود دست پیدا کنند.
علاوه بر این باید به این نکته هم توجه داشته باشید که استفاده از پروتز عوارضی به دنبال نخواهد داشت چون در ساخت پروتز ها از موادی استفاده میشود که باعث اختلال در تعریق طبیعی سر نشوند.

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *