با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دانلود عکس قارچ پوستی دست
  6 نوامبر 2018 بدون نظر 3676 بازدید

  عکس قارچ پوستی دست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 17 میانگین: 3.2]

  اگر پوست دست شما دچار عارضه ای شده که نمی دانید که این عارضه در اثر حمله ی قارچ است یا اگزمای پوستی ، پس ما در این مقاله همراه باشید تا ضمن دانلود عکس قارچ پوستی دست ، از نشانه ها و علائم این بیماری عفونی به طور کامل مطلع گردید .

  قارچ پوستی دست

  قارچ پوستی دست در اثر حمله ی قارچی به نام تینه آ مانوس به کف دست ها و بین انگشتان دست ایجاد می گردد و سبب ایجاد ظاهر ناحوشایندی بر روی پوست دست خواهد شد و به منظور جلوگیری از گستردگی آن باید جهت درمان موثر این عارضه به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد .

  عکس قارچ پوستی دست

  عکس قارچ پوستی دست

  عکس قارچ پوستی دست

  قارچ پوستی دست با ایجاد قرمزی ، خارش و لکه های دایره ای فلس مانندی ظاهر می شود که با دانلود عکس قارچ پوستی دست می توان به خوبی علائم و نشانه های آن را تشخیص داد .
  همواره استفاده از تصاویر مشکلات پوستی در شناسایی امراض بسیار موثر بوده و فرد با آگاهی کامل در این زمینه می تواند جهت درمان به موقع و سریع اقدام نماید .
  از سوی دیگر استفاده از تصاویر قبل و بعد ار درمان ، تاثیر درمان انجام شده در رابطه با قارچ پوستی دست به خوبی نشان خواهد داد و فرد با اطمینان خاطر بیشتری می تواند جهت درمان قارچ پوستی دست به مرکز درمانی مورد نظر خود ، مراجعه کند .
  جهت دریافت عکس قارچ پوستی دست می توان به سایت های معتبر پزشکی که از تصاویر و نمونه های بسیاری استفاده شده است ، مراجعه کرد .

  درمان قارچ پوستی دست

  به منظور درمان قارچ پوستی دست از داروهای ضدقارچ موضعی مانند پماد ها( کلوتریمازول ) و شامپوهای ضدقارچ استفاده می گردد که در موارد شدید بیماری از قرص های خوراکی برای یک دوره ی کوتاه مدت نیز می توان استفاده کرد .
  رعایت کلیه نکات بهداشتی به هنگام درمان ، ضمن تسریع فرآیند بهبودی عارضه ، از سرایت این عفونت قارچی به دیگران نیز جلوگیری خواهد کرد ، زیرا قارچ پوستی دست از طریق تماس با بدن فرد دیگر ، تماس عرق بدن فرد با دیگری ، استفاده از لباس های فرد مبتلا و …. به راحتی به دیگران منتقل می گردد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.