با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  فلپ پوست
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 471 بازدید

  فلپ پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  یکی از چالش هایی که امروزه پزشکان با آنها درگیر هستند درمان ضایعات پوستی و رفع مشکلات پوستی است که بر روی پوست افراد به وجود می آید. مسلما افراد زیادی را دیده اید که از وجود لک بر روی پوست خود و یا انواع گوشت های اضافی که بر روی آن قرار دارد ناراضی هستند و میخواهند به هر روشی که شده آن را بردارند. خوشبختانه در دنیایی زندگی می کنیم که انجام هیچ کاری غیرممکن نیست. از همین رو نیاز است که بگوییم به این نوع از درمان فلپ پوست گفته می شود. مطمئنا نکات زیادی در رابطه با فلپ پوست شنیده اید اما اطلاعات دقیقی از آن ندارید. از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با فلپ پوست و کارآیی آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم تا با آگاهی بیشتری به سمت انجام آن بروید. با ما همراه باشید.

  فلپ پوست

  در ابتدای بحث در نظر داریم تا در رابطه با فلپ پوست توضیحات کوتاهی ارائه دهیم اینکه فلپ پوست نوعی جراحی پیوند پوست محسوب می شود و بر روی ناحیه ای از پوست صورت میگیرد که به دلایل مختلف بافت طبیعی خود را از دست داده است.

  فلپ پوستی

  فلپ پوستی

  باید بدانید که این جراحی، یکی از حساس ترین جراحی هایی است که بر روی پوست اتفاق می افتد، و باعث اتصال پوست به بافت زیرین و حتی پایه های عروقی شده و باعث حفظ این ارتباط می شود، در این صورت پزشکان میتوانند عنوان کنند که جراحی با موفقیت به انجام رسیده است.

  دقت داشته باشید هنگامی که پزشکان تصمیم میگیرند که درمان را به روش فلپ پوست انجام دهند می دانند که باید از ناحیه ای برای برداشت پوست استفاده کنند که اشتراکات بسیار زیادی با ناحیه ی آسیب دیده دارد.

  اگر بخواهیم آن را با یک مثال برای شما شرح دهیم باید بدانید که در صورتی که پیشانی فردی مورد آسیب قرار گرفته باشد برای درمان و فلپ پوست نیاز است که از ناحیه بالای گردن برای انتقال پوست به آن ناحیه استفاده شود زیرا تنها قسمتی است که اشتراک بسیار زیادی با پیشانی دارد.

  مراقبت بعد از فلپ پوست

  1. تا جایی که امکان دارد از حرکت دادن ناحیه مورد نظر پرهیز شود.
  2. پانسمان باید به صورت روزانه تعویض شود و مشاهده ی هرگونه ترشح غیرطبیعی باید به پزشک گزارش شود.
  3. از قرار گرفتن مستقیم زیر نور آفتاب پرهیز شود.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.