با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  فواید آب برنج برای مو
  12 نوامبر 2018 بدون نظر 863 بازدید

  فواید آب برنج برای مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  اگر وقت و حوصله به خرج دهید ، می توان با روش های ساده اما بسیار موثر ، کاربردی ، بدون عارضه ی جانبی خاص و به صورت بسیار کم هزینه ، برخی مشکلات مو را مرتفع ساخت و به تقویت ریشه ای پرداخت ، در همین راستا در این مقاله ، فواید آب برنج برای مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  مشکلات مو

  ریشه ی تمام مشکلات مو ، از فولیکول مو نشات می گیرد ، چنانچه مو دارای فولیکول قوی و تقویت شده ای باشد ، در برابر عوامل مخرب مو از خود مقاومت بیشتری نشان داده و کمتر دچار تنش و امراض خواهد شد ، لذا روش های تقویت کننده ی ریشه ی موها ، در افزایش ضخامت ، پرپشتی و زیبایی موها بسیار موثر خواهند بود.

  فواید آب برنج برای مو

  هنگامی که از آب برنج بر روی پوست سر و ریشه ی موها استفاده می شود ، به کمک خواص حاصل از برنج ، رشد مو تحریک شده ، تارهای مو تقویت می شوند و وضعیت سلامت پوست سر نیز بهبود خواهد یافت .

  در واقع تقویت ریشه ای موها ، افزایش رشد موثر و سریع تر ، افزایش حجم و درخشندگی موها حاصل از استفاده ی آب برنج در جهت تقویت موها است .

  همواره تغییر روش های مراقبت و تقویت از مو موجب تغییرات مطلوبی در جهت رشد و افزایش تراکم موها خواهد شد ، کافی است روش انتخابی متناسب با جنس مو و پوست فرد به شیوه ی صحیح انجام شود .

  فایده آب برنج برای مو

  فواید آب برنج برای مو

  تهیه ی آب برنج و نحوه ی استفاده از آن

  آب برنج مورد نیاز جهت تقویت و ترمیم موها ، از پخت برنجی که جهت دم کشیدن پخته می شود ، به دست می آید ، برنج های محلی نسبت به سایر نوع برنج ها ، دارای آب غلیظ و موثرتری هستند ، کافی است پس از پخت برنج ، آب آن را در ظرفی ریخته و پس از سرد شدن به ریشه و ساقه ی موها به خوبی مالید و ماساژ داد و در نهایت نیز پس از ۵ الی ۱۰ دقیقه ، موها را آبکشی کرد .

  استفاده از آب برنج به عنوان ماسک مو ، بهتر است بعد از شست و شوی سر با شامپو انجام شود تا کلیه ی آلودگی ها و چربی ها از روی پوست سر و ساقه موهای برداشته شود و تاثیرگذاری آب برنج بیشتر گردد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.