با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  فواید روش های شیمیایی لایه برداری پوست چیست
  11 نوامبر 2018 بدون نظر 588 بازدید

  فواید روش های شیمیایی لایه برداری پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  پوست هر انسانی به طور طبیعی طی دو ماه دچار مرگ سلولی می شوند و در این حالت سلول های مرده روی پوست تجمع پیدا می کنند و باعث می شوند پوست کدر و تیره شود و شادابی گذشته را نداشته باشد و اگر این مشکل به موقع رفع نگردد به مرور زمینه ساز تیرگی پوست، ایجاد لک و جوش در پوست خواهد شد و در این زمان پوست به لایه برداری قوی و مناسبی نیاز خواهد داشت اما فواید روش های شیمیایی لایه برداری پوست چیست.

  روش های لایه برداری پوست

  با استفاده از روش های لایه برداری مختلف مانند روش پیلینگ شیمیایی، استفاده از کم ها و اسکراب ها، روش های مکانیکی و لیزر درمانی می توان لایه های خفیف ، متوسط و عمیقی را از روی پوست برداشت و باعث به وجود آمدن یک لایه شفاف و روشن جدید بر روی پوست شد البته انتخاب هر کدام از این روش ها لایه برداری به نوع پوست ، میزان مشکلات پوستی و تشخیص پزشک بستگی خواهد داشت و هر چه فرد به مشکلات پوستی بیشتری دچار باشد باید لایه برداری پوست وی با عمق بیشتری صورت بگیرد .

  فواید روش های شیمیایی لایه برداری پوست

  فواید روش های شیمیایی لایه برداری پوست

  فواید روش های شیمیایی لایه برداری پوست

  – لایه برداری مناسب پوست باعث تقویت آن ، تقویت ضخامت پوست و جلوگیری از پیری پوست می گردد.
  لایه برداری پوست با روش مناسب موجب سفت شدن پوست و روشن سازی آن می شود.
  – با لایه برداری پوست منافذ بسته پوست باز خواهد شد و چربی پوست و سلول های مرده سطح پوست رفع و از به وجود آمدن آکنه بر روی پوست جلوگیری می شود.
  – با لایه برداری کردن پوست نواقص ناشی از نور خورشید، لک و زخم های پوستی به طور چشمگیری برطرف می گردد و پوست پس از لایه برداری شاداب ، لطیف و درخشان می شود.
  – پس از لایه برداری زبری، خشکی و خطوط ریز پوست رفع و نشانه های آسیب دیدگی پوست مانند جای زخم و جای جوش بهبود داده می شود.
  – امروزه طیف وسیعی از لایه برداری ها برای انواع پوست ها و رفع مشکلات مختلف پوستی وجود دارند که همگی به بهبود وضعیت پوست و زیباسازی آن کمک می نمایند.

  هزینه روش های لایه برداری پوست

  قیمت لایه بردای پوست هر فردی به نوع روش لایه برداری، میزان مشکلات پوستی، جلسات درمانی، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های زیبایی بستگی دارد و هر چه فرد به مشکلات پوستی بیشتری دچار شده باشد جلسات درمانی وی بیشتر و هزینه لایه بردای پوستش بیشتر خواهد بود.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.