با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  فواید کاشت مو با روش SUT
  26 آگوست 2018 بدون نظر 342 بازدید

  فواید کاشت مو به روش SUT چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در این مطلب به فواید کاشت مو به روش SUT میپردازیم.افرادی که به ریزش مو مبتلا میشوند تصور میکنند میتوانند خودشان به راحتی به درمان مشکلشان بپردازند به همین دلیل در اکثر موارد به متخصصان زیبایی مراجعه نخواهند کرد و روش های مختلف که در اکثرا بی فایده است را امتحان میکنند.

  کاشت موی طبیعی

  امتحان کردن روش های مختلف باعث میشود تا مقدار زیادی از وقت و هزینه ی فرد برای درمان بیهوده ی ریزش مو از بین برود و فرد بعد از مدتی از درمان کچلی و طاسی صرف نظر کند به همین دلیل برای درمان این مشکل باید در اولین مرحله از بهترین روشی که وجود دارد استفاده کرد.در صورتی که فرد دچار ریزش مو با الگوی مردانه و یا ریزش موی ارثی شده باشد، کاشت مو یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوان از آن استفاده کرد.برای کاشت مو روش های مختلفی وجود داردکه هر کدام فواید خود را خواهند داشت.

  کاشت مو به روش sut

  کاشت مو به روش sut یکی از جدیدترین روش ها برای درمان ریزش مو و کچلی است که با توجه به مزایایی که دارد در صورتی که بیمار واجد شرایط باشد از آن استفاده خواهد شد. فواید کاشت مو به روش SUT در موارد زیادی از روش های دیگر بیشتر است چون در این روش مانند روش های ابتدایی از جراحی استفاده نمیشود و همین باعث خواهد شد که بیمار بودن هیچ گونه مشکل و عارضه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کند.

   

  نحوه ی کاشت مو به روش sut

  در کاشت مو به روش sut متخصصان از دستگاه های تمام اتوماتیک برای برداشتن فولیکول ها استفاده میکنند.همین باعث میشود تا فواید کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش ها افزایش پیدا کند.در این روش ابتدا متخصصان فولیکول ها را استخراج میکنند و سپس با توجه به خط رویش طبیعی و جهت رویش موها آن ها را در قسمت هایی که دچار کچلی شده قرار میدهند.نتایج کاشت مو با استفاده از این روش با توجه به دقت هایی که در آن وجود دارد کاملا طبیعی خواهد بود.

  فواید کاشت مو به روش SUT

  فواید کاشت مو با روش SUT چیست

  فواید کاشت مو به روش SUT

  کاشت مو  به روش sut فواید قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد به همین دلیل در اکثر موارد در صورتی که بیمار شرایطش را داشته باشد از این روش استفاده میشود.برجای نماندن جای زخم و اسکار یکی از مهمترین فواید کاشت مو به روش SUT است.در سایر روش ها مانند FUT بعد از کاشت مو شاهد جای بخیه و زخم های گسترده خواهیم بود که باعث میشود زیبایی فرد کاهش پیدا کند.از دیگر فواید کاشت مو به روش SUT میتوان به تعداد جلسات کمتر برای کاشت مو اشاره نمود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.