با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  عوارض کلینیک لایه برداری پوست صورت
  27 اکتبر 2018 بدون نظر 261 بازدید

  مضرات و فواید کلینیک لایه برداری پوست صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  کلینیک های زیبایی با ارائه ی خدمات متنوع زیبایی و درمانی گامی موثر در جهت بهبود وضعیت سلامت و زیبایی افراد مختلف بر داشته اند ، در همین راستا در این مقاله ، فواید کلینیک لایه برداری پوست صورت به عنوان یکی از خدمات ارائه شده در یک کلینیک زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  لایه برداری پوست صورت

  لایه برداری پوست صورت با هدف بهبود وضعیت ظاهری فرد و زیباسازی پوست و جوانسازی پوست به کمک روش های متنوعی نظیر لیزر درمانی ، میکرودرم ابریژن ، میکرونیدلینگ ، پیلینگ شیمیایی و … انجام می شود که در همه ی این روش ها علاوه بر لایه برداری سطحی پوست از سلول های مرده و فرسوده ، کلاژن سازی از لایه ی دوم پوست با سرعتی بیشتر تحریک شده و موجب رفع موثر بسیاری از مشکلات پوست ( لکه ها ، آفتاب سوختّگی ، چین و چروک ، جای جوش و …. ) خواهد شد .

  فواید کلینیک لایه برداری پوست صورت

  در کلینیک لایه برداری پوست صورت ، جوانسازی پوست به کمک روش های متنوعی با توجه به نیاز پوست انجام می شود و به دلیل بهره گیری از پزشکان متخصص و حرفه ای ، نتایج بسیار مطلوب و کاملی از درمان حاصل خواهد شد .
  مهارت و تخصص پزشکان کلینیک زیبایی در اثر انجام درمان های متنوع بر روی تعداد بسیاری زیادی از مراجعه کنندگان با استفاده از مواد و دستگاه های به روز و پیشرفته با بهره گیری از تکنیک های ویژه ، حاصل شده است ، لذا با اطمینان خاطر می توان به انجام لایه برداری پوست اقدام نمود .

  فواید کلینیک لایه برداری پوست صورت

  فواید کلینیک لایه برداری پوست صورت

  مضرات کلینیک لایه برداری پوست صورت

  لایه برداری پوست صورت باید از سنین ۴۰ سال با بالا انجام شود و نباید در صورت وجود مشکلات کوچک پوست به لایه برداری پوست اقدام گردد زیرا پوست دچار مشکلات بیشتری خواهد شد ، از این رو در برخی از کلینیک های زیبایی مشاهده می شود که در سنین پایین به لایه برداری پوست اقدام می گردد که این خود مشکلات عدیده ای چون ؛ پر رنگ تر شدن لکه ها ؛ تیره گی پوست ، افزایش حساسیت پوست و … به همراه خواهد داشت .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.