با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  دانلود فیلم کاشت مو به روش sut
  26 آگوست 2018 بدون نظر 442 بازدید

  فیلم کاشت مو به روش SUT

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط بیمار مورد استفاده قرار میگیرد.کاشت مو به روش SUT یکی از جدیدترین روش های درمان ریزش مو است که میتوانید مراحل آن را در فیلم کاشت مو به روش SUT مشاهده کنید.

  کاشت موی طبیعی

  استفاده از داروهایی گیاهی و روش های خانگی برای درمان ریزش مو یکی از قدیمی ترین روش هایی است که از آن استفاده میشده است اما امروزه به علت اینکه ثابت شده است که این روش ها کارایی زیادی در درمان ریزش موی ارثی ندارند بسیاری از افراد تصمیم میگرند تا با استفاده از روش های نوین به درمان ریزش مو خود بپردازند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت و هزینه به نتیجه برسند.کاشت مو و روش های آن یکی از جدیدترین روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در کمترین زمان ممکن به درمان ریزش مو پرداخت.

  کاشت و به روش SUT چیست

  روش SUT یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که در بسیاری از کلینیک های زیبایی و مراکز زیبایی از آن استفاده میشود.در این روش به علت اینکه از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود شاهد خط رویشی کاملا طبیعی خواهیم بود و علاوه بر این به علت این که از جراحی استفاده نمیشود به صورت کاملا ایمن میتوان به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. در فیلم کاشت مو به روش SUT میتوانید استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک را مشاهده کنید.

  فواید کاشت مو به روش SUT چیست

  کاشت مو به روش SUT فواید قابل توجهی را نسبت به سایر روش ها دارد.با استفاده از این روش میتوان به خط رویشی کاملا طبیعی دست پیدا کرد که این خود باعث میشود کاشت مو طبیعی تر به نظر برسد.علاوه بر این همانطور که در این فیلم های آموزشی کاشت مو مشخص است میتوان در طی یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج نمود و آن را در محل های کم پشتی سر قرار داد.

  فیلم کاشت مو به روش SUT

  فیلم کاشت مو به روش SUT

  در فیلم کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو قابل مشاهده است به همین دلیل پیشنهاد میشود برای آشنایی با مراحل کاشت مو به این روش فیلم کاشت مو را مشاهده کنید.در این روش ابتدا فولیکول ها توسط دستگاه های اتوماتیک استخراج میشود.به علت استفاده از دستگاه ها ممکن است اسیب های جزئی به برخی از فولیکول ها وارد شود اما در عوض جای زخم ها و اسکار ها باقی نخواهد ماند.بعد از این که فولیکول ها برداشته شد با روش هایی که وجود دارد کاشته میشود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.