با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قبل از لیپوساکشن
  17 ژوئن 2019 بدون نظر 290 بازدید

  قبل از لیپوساکشن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  از میان روش های مختلفی که برای حذف چربی های بدن وجود دارد لیپوساکشن یکی از ایمن ترین و موثر ترین روش ها به شمار میرود که میتوان با استفاده از آن به اندامی کاملا متناسب دست پیدا کرد به همین دلیل افرادی که از اندامی متناسب برخوردار نیستند در بسیاری از مواقع به سراغ استفاده از این روش میروند. برای اینکه با استفاده از این روش بتوان به نتایج دلخواه دست یافت باید قبل از لیپوساکشن به یک سری نکات توجه داشت به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مطلب به آن بپردازیم تا با ان آشنایی کافی پیدا کنید.

  قبل از لیپوساکشن چه کارهایی انجام می شود

  افرادی که دچار چاقی شدید در قسمت های مختلف بدن میشوند و قصد دارند از لیپوساکشن استفاده کنند باید به نکات قبل از آن توجه کافی داشته باشند. معاینه های پیش از انجام این عمل یکی از مهمترین کارهایی است که باید برای انجام آن به پزشک مراجعه کرد. این کار باعث میشود تا بیمار بتواند از اثر بخشی این روش اطمینان حاصل کند و با مراقبت های قبل از عمل نیز بیشتر اشنا شود.
  حتما باید مصرف یک سری از داروها مانند داروهای ضد التهاب های غیر استروئیدی و داروهای ضد انعقاد خون با تشخیص پزشک متوقف شود. افرادی که قصد دارند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند باید قبل از عمل استعمال سیگار، قلیان، نوشیدنی های الکلی و غذاهای مضر را متوقف کنند و در شرایط مناسبی قرار گیرند. علاوه بر این بهتر است فرد برای عمل با همراه مراجعه کند.

  اقدامات قبل از لیپوساکشن

  معاینه قبل از لیپوساکشن

  معاینه ی لیپوساکشن اهمیت زیادی دارد به همین دلیل تمامی متخصصان قبل از انجام عمل شرایط بیمار را به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهند داد. در جلسه ی معاینه سوابق پزشکی بیمار به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت چون برخی از بیماران ممکن است به علت شرایط خاصی که دارند نتوانند از روش های لیپوساکشن استفاده کنند.
  علاوه بر این در جلسه ی معاینه ی قبل از لیپوساکشن میزان چاقی بیمار و موارد این چنینی نیز بررسی میشود تا اثر بخشی لیپوساکشن مشخص شود. برخی از افراد به علت شرایط خاصی که دارند ممکن است مجبور شوند تا از روش های دیگر برای لاغری استفاده کنند.

  درمان چاقی با روش لیپوساکشن

  درمان چاقی با روش لیپوساکشن

  شرایط لیپوساکشن

  در جلسه قبل از انجام عمل جراحی لیپوساکشن شرایط بیمار به صورت دقیق مورد بررسی قرار خواهد گرفت که از میان ان میتوان به وزن مناسب، برخوردار بودن از سلامت عمومی و سوابق پزشکی اشاره کرد. بهتر است بدانید برای استفاده از این روش محدودیت سنی خاصی وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند برای تناسب اندام از آن استفاده کنند.

  منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.