با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قبل از کاشت مو
  18 نوامبر 2018 بدون نظر 440 بازدید

  قبل از کاشت مو چه کنیم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  افرادی که قصد انجام کاشت مو را دارند مانند انجام هر نوع جراحی باید قبل از انجام عمل شرایط خاصی را که در جلسات مشاوره متخصص به آنها توصیه می نماید به خوبی رعایت کنند تا بدن آنها بهترین شرایط ممکن را برای انجام این کار داشته باشد و البته پس از انجام کاشت نیز باید شرایطی که لازم می باشد تا فولیکول های مو رشد مناسبی داشته باشند فراهم کنند اما قبل از کاشت مو چه کنیم.

  کاشت مو

  کاشت مو نوعی عمل زیباسازی مو می باشد که به روش های مختلفی انجام می پذیرد و در تمام این روش ها جهت رفع کم پشتی موهای سر و یا طاسی وسیعی از سر فولیکول موها از نواحی پر پشت که معمولا پشت سر فرد می باشد برداشته می شوند و پس از جداسازی در نواحی خالی از مو کاشته می شوند تا در محل جدید به رشد خود ادامه دهند، کاشت مو به دلیل توجه ای که به این حوزه زیباسازی شده است همواره در حال پیشرفت می شود و همواره روش های نوینی در این کار بدون انجام جراحی به کار گرفته می شوند تا عوارض کمتری از کاشت مو برای بیمار ایجاد شود.

  بعد از کاشت مو چه کنیم

  بعد از کاشت مو چه کنیم

  قبل از کاشت مو چه کنیم

  – تا یکماه قبل و بعد از کاشت مو مصرف هر گونه دخانیات اعم از سیگار و قلیان برای فردی که قصد کاشت مو دارد ممنوع می باشد.
  – تا ده روز قبل از کاشت مو مصرف آسپرین و داروهای ضد انعقاد خون به دلیل احتمال بروز خونریزی شدید برای فرد ممنوع خواهد بود.
  – فردی که قصد کاشت مو دارد نباید از یک هفته قبل هیچ مشروب الکلی مصرف نماید.
  – از یک هفته قبل از عمل مصرف هر نوع دارو ، ویتامین و مکمل باید با نظر متخصص انجام بگیرد.
  – قبل از کاشت مو باید مصرف هر گونه قرص مرتبط با ریزش مو و محلول ماینوکسیدیل قطع گردد و مصرف دوباره آنها پس از کاشت مو با تجویز متخصص صورت بگیرد.
  – شب قبل از عمل فرد باید خواب و استراحت کافی داشته باشد.
  – در روز عمل باید یک ساعت قبل از شروع کاشت در کلینیک مورد نظر حاضر باشد و حتما فردی را به عنوان همراه با خود آورده باشد تا پس از کاشت مو وی را تا منزل مشایعت نماید.

  قبل کاشت مو

  قبل کاشت مو

  کوتاه کردن موها در کاشت مو

  در مورد چگونگی کوتاه کردن موها در کاشت مو افراد متقاضی کاشت سئوالات زیادی خواهند داشت که میزان کوتاهی مو در هر فردی به روش انجام کاشت موی وی و منطقه مورد نظر بستگی خواهد داشت و در جلسه مشاوره متخصص در مورد میزان کوتاه کردن موها با توجه به روش به کار گرفته توضیحاتی را به فرد ارائه خواهد کرد اما قبل از آن رنگ کردن موها مشکلی نخواهد داشت .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.