با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قرص حساسیت پوستی
  27 مارس 2019 بدون نظر 2048 بازدید

  قرص حساسیت پوستی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با خوردن نوعی ماده ی غذایی، تماس با مواد شوینده و مواردی از این قبیل پوست صورت یا بدنتان دچار علائم حساسیت های پوستی شده باشد. بروز این علائم در حقیقت نشان دهنده ی واکنش بدن به ماده ی حساسیت زا است؛ چراکه سیستم ایمنی بدن آن ماده را به عنوان یک ماده ی مضر شناسایی می کند. بیشتر حساسیت های پوستی کم خطر هستند اما علائم حساسیت پوستی از جمله خارش، سوزش، کهیر و قرمز شدن پوست آزار دهنده اند و می توانند روال عادی زندگی شما را مختل کنند. یکی از ساده ترین راه ها برای برطرف کردن این علائم خوردن قرص حساسیت پوستی است. امروزه قرص های ضد حساسیت مختلفی در داروخانه ها وجود دارد که برخی از آن ها را می توانید بدون نسخه ی پزشک تهیه کنید اما برای برخی دیگر بایستی حتما نسخه داشته باشید.

  قیمت قرص حساسیت پوستی

  اکثر حساسیت های پوستی دوره ی درمان کوتاهی دارند و مزمن نیستند؛ بنابراین لازم نیست که به صورت بلند مدت برای برطرف کردن علائم این نوع حساسیت ها دارو استفاده کنید و از این بابت نگران هزینه خرید دارو باشید. با این وجود در مورد قیمت قرص حساسیت پوستی باید بگوییم که به طور کلی قرص های معمولی ضد حساسیت نظیر هیدروکسی زین و سیتریزین جز داروهای ارزان قیمت محسوب می شوند و قیمتی برابر با قرص های مسکن و یا قرص های سرماخوردگی معمولی دارند. اما در مورد حساسیت های مزمن روند درمانی متفاوت است وهزینه ی درمان یا کنترل بیماری یقینا بیشتر خواهد بود.

  قرص حساسیت پوست

  قرص حساسیت پوست

  بهترین قرص حساسیت پوستی

  برای برطرف کردن حساسیت هایی که فقط روی پوست تاثیر می گذارند شاید بهتر باشد که از پمادها و لوسیون های ضد خارش موضعی نظیر کالامین، هیدروکورتیزون و … استفاده کنید. اما به هر حال خورن یک قرص برای خیلی از افراد ساده تر از هر روش درمانی دیگری است. همانگونه که قبلا اشاره کردیم قرص های ضد حساسیت زیادی در داروخانه ها وجود دارد. پردنیزولون، تریامسونولون، هیدروکسی زین، کتوتیفن، لوراتادین، زادیتن، ترفنادین و سیتریزین از جمله داروهای ضد حساسیتی هستند که به صورت قرص وجود دارند و می توان از آن ها برای رفع خارش، کهیر و دیگر علائم حساسیت های پوستی استفاده نمود. البته قبل از خوردن هر گونه دارو خصوصا داروهای بدون نسخه بایستی از موارد منع مصرف دارو و همچنین عوارض آن اطلاع داشته باشید تا دچار عوارض جانبی این داروها نگردید.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.