با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قرص کلاژن سازی پوست
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 360 بازدید

  قرص کلاژن سازی پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  امروزه پزشکان و همچنین بسیاری از افراد از قرص کلاژن سازی به منظور درمان کمبود کلاژن در بدن استفاده می کنند. همانطور که میدانید کلاژن یک پروتئین بسیار حیاتی برای بدن محسوب می شود و یکی از مواد تشکیل دهنده استخوان ها، ماهیچه ها، پوست، تاندون ها و… می باشد. شما باید به این مسئله واقف باشید که بدنتان به کلاژن نیاز بسیار شدیدی دارد زیرا سلامتی پوست و مو در کلاژن ها نهفته است و اگر نتوانید مقدار مورد نیاز آنها را تهیه کنید مطمئنا با مشکل مواجه می شوید.در اینجا با قرص کلاژن سازی پوست آشنا شوید.

  تاثیر قرص کلاژن سازی پوست بر روی جوانسازی پوست

  وقتی سن افزایش پیدا می کند اولین چیزی که بر روی پوست ظاهر می شود چین و چروک و همچنین افتادگی آن است. تاکنون به این فکر کرده اید که چرا پوست حالت ارتجاعی خودشان را از دست می دهند؟ باید بدانید که این مسئله ارتباط بسیار مستقیمی با کلاژن ها دارد. به همین دلیل است افراد برای اینکه جوانی و شادابی پوست خود را دوباره بدست آورند به سراغ قرص کلاژن سازی می روند. این قرص ها نه تنها باعث کلاژن سازی پوست می شود بلکه بر روی رشد مو تاثیر می گذارد و از سفید شدن و شکننده بودن موها جلوگیری می کند.

  نقش ویتامین cدرقرص کلاژن سازی پوست

  باید به این نکته واقف باشید که تنها مصرف روزانه قرص کلاژن سازی پوست برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب کارساز نبوده و به گفته ی پزشکان نیاز است که بیماران حتما در کنار این قرص از ویتامین c نیز استفاده کنند. زیرا کلاژن ها تنها در صورتی در بدن کاهش می یابند که ویتامین c بدن به مقدار قابل توجهی پایین باشد. شما میتوانید این ویتامین c را در میوه هایی مانند هویچ و کلا میوه هایی که به رنگ سرخ می باشند پیدا کنید. همچنین باید سعی کنید استرس را از خود دور کنید تا به نتیجه ای دلخواه برسید.

  قرص کلاژن سازی

  قرص کلاژن سازی

  مواد تشکیل دهنده قرص کلاژن سازی پوست

  وقتی تصمیم میگیرید به سراغ قرص کلاژن سازی پوست بروید به این مسئله فکر می کنید که این قرص ها از چه موادی تشکیل شده اند؟ در این رابطه باید به شما بگوییم که قرص کلاژن سازی پوست از ویتامین‌هایA ,C ,E ,B6, کلسیم، روی، سلنیوم، مس، منگنز، لیزین، پرولین، گلوکزامین سولفات، عصاره برخی دانه‌ها مثل هسته انگور و… تشکیل شده است. و حتما باید برای مصرف آن با پزشک مربوطه خود مشورت کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.