با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قرمزی پوست بعد از کاشت مو
  16 اکتبر 2018 بدون نظر 1577 بازدید

  دلیل قرمزی پوست بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 2.6]

  همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین راه هایی است که میتوانید برای درمان ریزش مو از آن استفاده کنید اما نکته ای که در استفاده از این روش وجود دارد این است که کاشت مو نیز همانند سایر روش های درمان عوارضی را با خود به همراه دارد. که یکی از شایع ترین این عوارض قرمزی پوست بعد از کاشت مو می باشد. در واقع این مشکل به دلیل اینکه کاشت مو یک عمل تهاجمی است در محل اهدا کننده ی فولیکول ها و گیرنده های فولیکولی به وجود می آید. و اغلب با خارش های شدید همراه است.

  قرمزی پوست بعد از کاشت مو و درمان آن

  وقتی افراد کاشت مو انجام می شوند پس از گذشت حدود یک هفته با قرمزی پوست بعد از کاشت مو مواجه می شوند. در واقع در ناحیه ای که کاشت انجام شده التهابی به وجود می آید و خارش های شدید نیز به همراه آن می باشد. اما نکته ای که در رابطه با درمان و برطرف کردن این التهاب وجود دارد این است که نیازی نیست هیچ اقدامی انجام دهید این مشکل بدون هیچ دارویی و تنها یک هفته پس از به وجود آمدن آن به خودی خود از بین می رود. از همین رو نیازی نیست نگران باشید و به سراغ دکتر بروید.

  نقش پزشک در قرمزی پوست بعد از کاشت مو

  دقت داشته باشید اینکه شما پزشکی متخصص، ماهر، با تجربه و آشنا به جدیدترین متدهای روز دنیا را پیدا کنید تاثیر بسیار زیادی در رسیدن شما به نتیجه دلخواه خواهد داشت. اما عوارضی که بعد از آن به وجود می آید در بسیاری از موارد ارتباطی به پزشک ندارد. از همین رو باید بگوییم که قرمزی پوست بعد از کاشت مو به دلیل نوع عمل آن برای درمان می باشد. و ارتباطی با پزشک ندارد و بدون دخالت پزشک نیز برطرف می شود.

  قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

  قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

  مراقبت های بعد از بروز قرمزی پوست بعد از کاشت مو

  وقتی افراد با قرمزی پوست بعد از کاشت مو مواجه می شوند بر این باورند که باید به پزشک برای درمان آن مراجعه کنند اما باید بدانید که پزشک هیچ کمکی نمیتواند به شما کند و به زودی این مشکل برطرف خواهد شد. تنها نیاز است که در مدت بروز این مشکل برخی اقدامات از قبیل عدم شستشوی سر، عدم پوشیدن کلاه، شال و… و همچنین عدم دست زدن به آن را رعایت کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.