با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت بوتاکس کنار چشم
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 435 بازدید

  قیمت بوتاکس کنار چشم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3.5]

  بوتاکس که درمانی مناسب جهت رفع خطوط ایجاد شده در کنار چشم که به خطوط پنجه کلاغی شناخته می شوند می باشد در صورت تزریق مناسب و رعایت نکات توصیه شده توسط متخصص پس از تزریق درمانی کم خطر برای این مشکل خواهد بود و افرادی که تمایل به انجام این تزریق دارند در مورد هزینه تزریق در کلینیک ها سئوالات متعددی دارند که این موارد را باید قبل از انجام تزریق و در جلسات مشاوره مطرح نمایند اما قیمت بوتاکس کنار چشم چقدر است.

  بوتاکس کنار چشم

  با تزریق میزان مشخصی از بوتاکس در محل مناسب در کنار چشم خطوط ایجاد شده در این ناحیه به دلیل خاصیت پر کنندگی و فلج کنندگی عضلاتی سم بوتاکس رفع خواهند شد و پس از تزریق هنگام حرکات چشم کنار آن هیچ چین و چروکی ایجاد نمی گردد.

  مزایای بوتاکس کنار چشم

  تزریق بوتاکس به کنار چشم درمانی زیبایی کم خطر و ایمنی می باشد، اثر تزریق بسیار سریع در کنار چشم پدیدار می گردد، تزریق بوتاکس بدون درد و جراحی و تنها با استفاده از بی حسی انجام می گیرد و افراد زیادی به دلیل آسان بودن این روش به انجام آن نسبت به سایر روش ها تمایل بیشتری دارند.

  هزینه بوتاکس کنار چشم

  در هر کلینیک زیبایی هزینه بوتاکس کنار چشم افراد براساس برند بوتاکس تزریق شده، موضع تزریق، کیت های مصرفی، دستمزد متخصص و تعرفه کلی کلینیک های زیبایی محاسبه می گردد البته هزینه بوتاکس کنار چشم به مراتب به دلیل وسعت کم ناحیه تحت درمان از هزینه بوتاکس ابرو و پیشانی کم تر خواهد بود.

  هزینه بوتاکس کنار چشم

  هزینه بوتاکس کنار چشم

  افراد منع شده از بوتاکس کنار چشم

  افراد زیر ۱۸ سال و بالای ۷۰ سال سن، زنان باردار و شیرده، افرادی که ضعف عضلانی دارند، افراد دیابتی، بیماران قلبی و افرادی که فشار خون بالا دارند و افرادی که داروی ضد انعقاد خون مصرف می نمایند نمی توانند تزریق بوتاکس در کنار چشم یا هر ناحیه از صورت خود داشته باشند.

  مراقبت های پس از بوتاکس کنار چشم

  هر فردی که تزریق بوتاکس کنار چشم ک به طور کلی تزریق بوتاکس در صورت خود داشته است باید تا چندین ساعت به حالت نشسته قرار بگیرد و سر خود را به حالت پایین قرار ندهد، از فشار آوردن به ناحیه تزریق بوتاکس خودداری نمایند، جهت کاهش درد و سوزش محل تزریق می توانند از کمپرس یخ استفاده کنند، نباید پس از تزریق دارویی به جز دارویی که پزشک تجویز نموده مصرف کنند و نباید تا چندین روز فعالیت و ورزش های سنگین انجام دهند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.