با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت درمان قارچ سر
  28 اکتبر 2018 بدون نظر 507 بازدید

  قیمت درمان قارچ سر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  برخی عوارض و مشکلات پوستی به دلیل مقاومت در برابر درمان های خانگی جهت درمان موثر و کامل نیاز به تخصص و دانش پزشکی دارند ، از این رو در این مقاله ، قیمت درمان قارچ سر برای متقاضیان این نوع درمان مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  بیماری قارچ سر

  عارضه قارچ سر که در اثر حمله ی قارچ های درماتوفیت ها ایجاد می گردد ، یک بیماری عفونی و مسری است که پوست سر را تحت تاثیر قرار می دهد ، نام علمی این بیماری تینه آ کپیتیس می باشد که آن را کچلی پوست سر ترجمه کرده اند ، ایجاد توده های دایره شکل بر روی پوست سر و خارش آزاردهنده ی پوست ، از جمله نشانه های این نوع بیماری پوستی است .
  حیوانات و افراد آلوده به قارچ ، از راه های اصلی انتقال این بیماری به افراد سالم هستند .

  درمان قارچ سر

  جهت درمان قارچ سر باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرد ، به طور معمول ابتدا شامپوهای ضد قارچ ( سلنیوم سولفید ۲/۵ درصد ،پیریتیون روی ۱ درصد تا ۲ درصد ، پوویدون آیوداین (بتادین) وکتوکونازول ۲ درصد) به مدت چهار هفته به میزان دو بار در هفته تجویز می شوند که در صورت عود بیماری و پیشرفت آن ، پزشک داروهای خوراکی ( گریزئوفولوین( Griseofulvin ) ( موثر ترین دارو ) ، تربینافین ( Terbinafine ) ، ایتراکونازکل (itraconazol ) و فلوگونازول ( Fluconazole ) ) را به مدت ۴ الی ۶ هفته تجویز می کند .
  مصرف هر یک از داروهای اشاره شده دارای عوارضی است لذا تنها با تشخیص پزشک متخصص باید این داروها تجویز و مورد استفاده قرار گیرند .

  هزینه درمان قارچ سر

  هزینه درمان قارچ سر

  قیمت درمان قارچ سر

  قیمت درمان قارچ سر به توجه به ویزیت پزشک متخصص ، هزینه ی شامپوهای ضد قارچ و یا داروهای ضد قارچ تعیین می شود که در صورت طولانی شدن فرآیند درمان و مقاومت بیماری به درمان های انجام شده ، هزینه ی فرد برای درمان این عارضه افزایش خواهد یافت .
  به طور کلی ممکن است این عارضه به شکل کامل و مطلوبی درمان نگردد و فرد همواره درگیر آن باشد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.