با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت دستگاه لیزر اسکارلت
  3 نوامبر 2018 بدون نظر 1169 بازدید

  قیمت دستگاه اسکارلت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 6 میانگین: 2.7]

  برخی از مراکز و کلینیک های زیبایی که از مزایای لیزر درمانی جهت انجام خدمات زیبایی خود استفاده می کنند ، مایل هستند تا از دستگاه لیزر اسکارلت نیز جهت ارائه ی خدمات زیبایی به مراجعه کنندگان خود استفاده نمایند ، از این رو در این مقاله ، قیمت دستگاه اسکارلت مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  لیزر اسکارلت

  به دستگاه لیزری به کمک سوزن های مخصوص ، با قابلیت تنظیم عمق فرو رفتن سوزن ها ، انرژی گرمایی حاصل از امواج رادیو فراکنسی را به لایه ی درم پوست می رساند و از آنجا موجب سنتر و تسریع تولید کلاژن و الاستین جهت ترمیم نواقص پوستی و تقویت پوست می گردد ، لیزر اسکارلت اطلاق می گردد ، این نوع لیزر با طیف وسیعی از درمان های موثر در رفع و کاهش مشکلات پوستی ، از جمله دستگاه های لیزر بسیار پیشرفته ، کم عارضه و بسیار کاربردی است .
  رفع جای جوش ، سفتی پوست ، درمان ترک ها ، منافذ باز ، لایه برداری ، درمان لک ها ، رفع چین و چروک ، کاهش خطوط اخم و خنده ، کاهش ضایعات عروقی ، افزایش قوام پوست از جمله کاربردهای موثر درمانی دستگاه لیزر اسکارلت می باشند .

  هزینه دستگاه لیزر اسکارلت

  قیمت دستگاه لیزر اسکارلت

  قیمت دستگاه اسکارلت

  به طور کلی در کلینیک های زیبایی هزینه ی انجام لیزر اسکارلت با توجه به نوع مشکلات پوستی ، عمق و شدت مشکل پوستی ، تعداد جلسات درمان ، دستمزد پزشک زیبایی و موقعیت کلینیک زیبایی تعیین می شود که جهت اطلاع دقیق از میزان هزینه ی این نوع لیزر برای یک فرد ، می بایست توسط پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی ، فرد مورد معاینه و بررسی قرار گیرد .

  هزینه دستگاه اسکارلت

  قیمت دستگاه اسکارلت ، با توجه به مدل آن ، سال ساخت ، کشور سازنده ، نوع ، تعداد و جنس سوزن های دستگاه تعیین می شود که جهت اطلاع دقیق از قیمت دستگاه اسکارلت باید به مراکز مجری فروش کالاهای پزشکی درمانی مراجعه نمود ، زیرا این دستگاه از جمله دستگاه های وارداتی می باشد که تعرفه گمرکی سال ورود آن به کشور ، بر قیمت نهایی آن تاثیرگذار می باشد .
  در برخی مراکز فروش ، دستگاه لیزر اسکارلت کار کرده و یا به اصطلاح دسته دوم نیز وجود دارد که می توان با هزینه ی کمتری آنها را تهیه و در مراکز زیبایی مورد استفاده قرار داد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.