با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  رادیو سرجری
  5 آگوست 2018 بدون نظر 852 بازدید

  هزینه و قیمت رادیو سرجری ضایعات پوست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 2.5]

  پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن دستگاه های مختلف به عرصه پزشکی و درمان باعث آسانتر شدن کار بیماران در درمان خود شده است و با به روز شدن این دستگاه ها خطرات کمتری بیماران را در هنگام استفاده از این دستگاهها در رفع مشکلات پوستی تهدید می کند، یکی از دستگاه های درمان ضایعات پوستی رادیو سرجری می باشد حال باید دید  هزینه و قیمت رادیو سرجری ضایعات پوست چه میزان می باشد.

  رادیو سرجری

  دستگاه رادیو سرجری یک ژنراتور رادیویی می باشد که ضایعات پوستی را به وسیله سوزاندن از بین می برد ، این دستگاه ضایعات پوستی مانند خال ،  زگیل ،  اسکار و جای زخم را بدون خونریزی و امواج بالا خواهد سوزاند و از بین می برد بدون اینکه به بافت های اطراف ضایعات آسیبی وارد کند.

  در دستگاه رادیو سرجری برای تولید گرما جهت رفع ضایعات پوستی از تولید و انتقال امواج رادیوفرکانسی بر سطح پوست استفاده می شود و با این روش احتمال ایجاد زخم بر روی پوست  وجود ندارد و بهبودی و ترمیم ناحیه تحت درمان با این روش نسبت به سایر روش ها با سرعت بیشتری انجام می گیرد.

  هزینه رادیو سرجری

  هزینه رادیو سرجری

  هزینه و قیمت رادیو سرجری ضایعات پوستی

  هزینه و قیمت رادیو سرجری ضایعات پوستی به تعداد ضایعات، نوع و ضخامت و وسعت ضایعات، تعداد جلسات درمانی با دستگاه، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها بستگی دارد و هرچه  از ضایعات پوستی مانند خال و زگیل تعداد بیشتری بر روی پوست وجود داشته باشد تعداد جلسات درمانی بیشتر خواهد بود و به طبع هزینه استفاده از دستگاه نیز بالاتر خواهد رفت.

  رادیوسرجری برای برداشتن خال

  رادیوسرجری برای برداشتن خال

  با برداشتن ضایعات پوستی توسط دستگاه آن ، محل برداشتن ضایعه پوستی ابتدا قرمز و سپس صورتی خواهد شد و بعد از گذشت چند هفته به تدریج محو خواهد شد، در برخی از جراحی های برداشتن خال جراح برای جلوگیری از خونریزی در محل برداشتن خال از دستگاه رادیو سرجری استفاده می کند تا حاشیه بافت ضایعه ظاهری سالم داشته باشد و احتمال خطر عود در آن وجود نداشته باشد.

  این تکنولوژی برای برداشتن خال های اطراف چشم و پلو که این نواحی بسیار حساس می باشند مناسب می باشد و با استفاده از این روش خال های اطراف چشم با ظرافت و کم ترین خطر برای بیمار برداشته می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.