با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  میکرونیدلینگ برای جای جوش
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 996 بازدید

  قیمت روش میکرونیدلینگ برای جای جوش

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 6 میانگین: 3.7]

  به کمک روش های متعددی می توان تا حدودی اسکار حاصل از جوش ها را درمان نمود ، بسیاری از متقاضیان درمان جای جوش ، مایل هستند که از قیمت درمان های موثر در این رابطه مطلع شوند ، از این رو در این مقاله ، قیمت روش میکرونیدلینگ برای جای جوش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  اسکار یا جای جوش

  پس از ایجاد جوش بر روی پوست به دلیل التهاب و عفونتی که جوش در پوست ایجاد می کنند ، پوست دچار تخریب شده و با توجه به نوع جوش ، پوست دچار جوشگاه هایی فرو رفته یا برآمده خواهد شد که به آنها جای جوش و یا اسکار نیز گفته می شود .

  میکرونیدلینگ

  میکرونیدلینگ روشی است که به منظور جوانسازی پوست و رفع مشکلات پوستی از آن استفاده می شود ، در این روش از دستگاه سنتی درمارولر و یا دستگاه مکانیزه ی درماپن استفاده می گردد که هر دو دستگاه به کمک سوزن های ریز ، میکروکانال های متعددی را بر روی دو لایه ی رویی پوست ایجاد می شود ، در واقع با تغییراتی که در لایه ی اپیدرم و درم پوست ایجاد می شود رفع موثر و بدون عارضه ی مشکلات پوستی میسر خواهد شد .

  قیمت روش میکرونیدلینگ برای جای جوش

  قیمت روش میکرونیدلینگ برای جای جوش

  میکرونیدلینگ برای جای جوش

  در روش میکرونیدلینگ برای درمان جای جوش ، با توجه به نوع جای جوش و عمق آن ، پزشک متخصص از سوزن های مخصوص بر روی دستگاه درومارولر و یا تنظیم عمق سوزن های بر روی دستگاه درماپن استفاده می کند که در اثر ایجاد میلیون ها میکرو کانال در لایه ی اپیدرم و درم پوست ، کلاژن سازی پوست و تولید الاستین ترمیم کننده ی پوست ، تحریک می شود و به شکل مطلوبی نیز جای جوش ترمیم و درمان خواهد شد .

  قیمت روش میکرونیدلینگ

  قیمت روش میکرونیدلینگ با توجه به نوع دستگاه ، وسعت ناحیه ی تحت درمان ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و دستمزد پزشک متخصص پوست تعیین می شود که در مراکز مختلف به دلیل عدم وجود تعرفه ی پزشکی مشخص برای این عمل زیبایی ، این عمل با قیمت های متفاوتی ارائه می شود .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.