با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن
  17 اکتبر 2018 بدون نظر 960 بازدید

  قیمت عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 9 میانگین: 2]

  از آنجا که هنگام تصمیم گیری برای انجام یک عمل زیبایی هزینه ی عمل به دلیل تخصصی بودن این گونه عمل ها ، بالا است ، لذا فرد به میزان هزینه عمل بسیار توجه می کند ، در همین راستا در این مقاله ، قیمت عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عارضه ی ژنیکوماستی

  هنگامی که بافت یک سینه یا هر دو سینه در مردان به دلیل افزایش هورمون های زنانه ، شروع به رشد می کند ، به حدی سینه بزرگ می شود که مرد ظاهری زنانه پیدا خواهد کرد ، این عارضه ی بی خطر اما آزاردهنده و مخرب ظاهر مردان ، عارضه ی ژنیکوماستی نام دارد .
  در مردان چاق که بزرگی سینه ناشی ار تجمع چربی در زیر بافت سینه است ، عارضه ی ژنیکوماستی کاذب نام دارد .

  درمان ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  از جمله روش های درمانی موثر در درمان ژنیکوماستی استفاده از داروی تاموکسیفن می باشد ، این دارو که میزان ۲۰ میلی گرم در روز باید به مدت ۵ سال مصرف گردد ، سبب کوچک شدن و بازگشت سینه ی مردانه خواهد شد .
  جهت درمان ژنیکوماستی به کمک داروی تاموکسیفن ، ابتدا باید فرد توسط پزشک متخصص با معاینه سینه و بررسی سوابق بیماری ها و مصرف داروها ، مورد ارزیابی قرار گیرد ، در صورت مساعد بودن شرایط فرد جهت درمان و تشخیص موثر واقع شدن این دارو ، پزشک متخصص به تجویز داروی تاموکسیفن جهت درمان می پردازد .

  قیمت عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  قیمت عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  قیمت عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن

  قیمت عمل ژنیکوماستی با تاموکسیفن ، با توجه به ویزیت پزشک متخصص ، هزینه ی بررسی و انجام آزمایشات لازم و هزینه خرید داروی تاموکسیفن تعیین می شود که نسبت به دیگر روش های درمانی ژنیکوماستی ( لیپوماتیک ، لیپوساکشن معمولی ، لیپوساکشن اولتراسونیک ، لیزر لیپولیز ، جراحی ) به ظاهر هزینه ی کمتری خواهد داشت اما به دلیل مصرف طولانی مدت این دارو و عدم برآورد هزینه ی کامل درمان ، دقیق نمی توان گفت که هزینه ی این نوع درمان به چه میزان خواهد بود .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.