با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت عمل ژنیکوماستی با لیزر
  17 اکتبر 2018 بدون نظر 3989 بازدید

  قیمت عمل ژنیکوماستی با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 30 میانگین: 2.1]

  افراد بسیاری متقاضی برخی از عمل های زیبایی هستند ، اما عمل های زیبای از یک سو عمل های تخصصی و بسیار گران قیمت هستند و از سوی دیگر بیمه های درمانی بع دلیل غیرضروری بودن این گونه عمل ها ، آنها را تحت پوشش خود قرار نمی دهند ، در همین راستا ، قیمت عمل ژنیکوماستی با لیزر برای متقاضیان این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عارضه ی ژنیکوماستی

  بزرگ بودن سینه در برخی مردان به علت برهم خوردن تعادل میان هورمون های زنانه و مردانه است ، به این عارضه ژنیکوماستی گفته می شود که ممکن در یک طرف یا دو طرف بروز کند و با ایجاد ظاهری زنانه در مرد سبب آسیب روحی و روانی به فرد گردد ، لذا درمان موثر و به موقع این عارضه با روش های دارویی ، لیزر لیپولیز ، لیپوماتیک و جراحی بسیار لازم خواهد بود .

  لاغری با لیپوماتیک یا لیپوساکشن

  لاغری با لیپوماتیک یا لیپوساکشن

  ژنیکوماستی عارضه ی خطرناکی نیست اما اگر فرد را از نظر ظاهر آزرده خاطر می کند ، بهتر است رفع گردد ، درمان این عارضه با توجه به عوامل ایجاد کننده که می تواند ؛ مصرف الکل و مواد اعتیادآور ( هروئین ، ماریجوانا ) ، داروهای غیرمجازی که ورزشکاران جهت بدنسازی مصرف می کنند ، بیماری تیروئید و … باشند ، انجام خواهد شد .

  درمان ژنیکوماستی با لیزر

  در روش لیزر درمانی ژنیکوماستی ، پزشک متخصص یک برش ۱ الی ۲ میلی متری جهت عبور لوله ی کانولای دستگاه در زیر سینه ایجاد می کند ، لوله عبور داده می شود که در اثر گرمای حاصل از آن و حرکت رفت و برگشتی دستگاه که به چربی ها برخورد می کند ، چربی و بافت اضافه ی زیر سینه شکسته شده و از طریق مکش دستگاه و سوخت و ساز طبیعی بدن ، به شکل موثری از بدن تخلیه خواهند شد .
  لیزر بر لایه ی دوم پوست ( درم که محل تولید کلاژن و الاستین است ) اثر گرده و باعث جمع شدگی و سفت شدن پوست خواهد شد ، لیزر باعث بسته شدن فوری عروق خونی شده ، لذا خونریزی ، ورم و کبودی کمتری پس از عمل ایجاد خواهد شد .

  هزینه عمل ژنیکوماستی با لیزر

  هزینه عمل ژنیکوماستی با لیزر

   

  قیمت عمل ژنیکوماستی با لیزر

  قیمت عمل ژنیکوماستی با لیزر با توجه به دستمزد پزشک متخصص ، میزان بزرگی و شدت بزرگی سینه ، موقعیت کلینیک زیبایی و هزینه های جانبی ( هزینه ی بیحسی ، داروها ، ویزیت و … ) تعیین می شود که در کلینیک های زیبایی به دلیل نبود یک قانون مشخص و تعرفه ی پزشکی خاص در این زمینه ، برای یک فرد ، عمل ژنیکوماستی با لیزر با هزینه های متفاوتی ارائه می گردد .
  جهت آگاهی از میزان هزینه ی دقیق عمل ژنیکوماستی با لیزر در کلینیک زیبایی معتبر انتخابی خود باید به کلینیک مراجعه کنید تا پس از معاینه ی سینه در فرد ، پزشک متخصص هزینه ی کامل درمان را عنوان نماید .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.