با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  انجام لیزر ایلایت
  5 آگوست 2018 بدون نظر 464 بازدید

  هزینه و قیمت لیزر ایلایت برای حذف موهای زائد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3.7]

  لیزر کردن موهای زائد روشی مناسب برای حذف دائمی این موها از صورت و بدن می باشد که از لیزرهای متفاوتی در این کار بهره گرفته می شود که این لیزرها هر کدام با دقت مختلفی و با میزان مشخصی از پالس های نوری فولیکول های موهای زائد را از بین می برند که یکی از این لیزرها لیزر ایلایت می باشد حال باید دید هزینه و قیمت لیزر ایلایت برای حذف موهای زائد چه مقدار می باشد.

  لیزر ایلایت

  دستگاه لیزری ایلایت ترکیبی از سه تکنولوژی تکنولوژی فرکانس رادیویی و لیزر آی پی ال و خنک کننده تماسی می باشد که با انرژی روش رادیو فرکانسی می تواند به لایه میانی و عمق پوست نفوذ کند و بافت پوست را گرم نماید و با درمان آی پی ال بیمار درد کمتری را  در زمان لیزر احساس خواهد کرد و با کمک سیستم خنک کننده نیز احساس ناراحتی بیمار نیز کاهش پیدا نی نماید، لیزر ایلایت که برای رفع موهای زاید تمام طیف های رنگ پوست مناسب می باشد با سرعت بیشتری تخریب فولیکول مو را صورت نی دهد و با تعداد جلسات کمتری موهای زائد را حذف می نماید.

  قیمت لیزر ایلایت

  هزینه لیزر ایلایت

  مزایای لیزر ایلایت

  زمان کوتاه درمان، غیر تهاجمی بودن این روش، عدم آسیب به بافت های پوست، بدون درد بودن، بدون نیاز به بی هوشی، تاثیر پایدار و عدم برگشت پذیری موهای زائد از مزایای استفاده از لیزر ایلایت برای حذف موهای زائد می باشد.

  افرادی که تحت لیزر درمانی ایلایت برای رفع موهای زائد خود قرار گرفته اند به دلیل التهاب پوست نباید در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند یا پوست خود را با استفاده از  نور آفتاب برنزه نمایند.

   قیمت لیزر  E-Light

  قیمت لیزر ایلایت برای رفع موهای زائد بیماران با توجه به ناحیه تحت درمان، تراکم موهای زائد، تعداد جلسات لیزر درمانی، تعرفه کلینیک ، دستمزد اپراتور و موقعیت جغرافیایی کلینیک مشخص می گردد و هر چه ناحیه تحت درمان کوچکتر و تراکم موهای زائد کمتر باشد هزینه لیزر نیز کمتر خواهد بود .

  عوارض جانبی لیزر ایلایت

  پس از انجام لیزر ایلایت جهت رفع موهای زائد ممکن است پوست بیمار در ناحیه تحت درمان دچار التهاب، قرمزی ، خارش و سوزش گردد که این عوارض ظرف چند ساعت پس از لیزر درمانی رفع خواهند شد اما تاول زدن و سوختگی پوست از عوارض نادر این لیزر درمانی خواهد بود.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.