با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت لیزر خط اخم
  27 اکتبر 2018 بدون نظر 1826 بازدید

  قیمت لیزر خط اخم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 5 میانگین: 1.8]

  لیزر در جوانسازی پوست ، رفع چین و چروک و خطوط صورت بسیار موثر می باشد و در کلینیک های زیبایی مختلف از آن به عنوان یکی از روش های درمانی و زیباسازی پرکاربرد ، استفاده های زیادی می گردد ، اما همواره قیمت آن برای متقاضیان لیزر درمانی مورد توجه قرار دارد ، در همین راستا در این مقاله ، قیمت لیزر خط اخم برای متقاضیان این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  خط اخم

  به خطوط عمودی ما بین دو ابرو که در اثر از بین رفتن کلاژن پشتیبان کننده ی پوست به دلیل تاثیرات نور خورشید ، افزایش سن ، اخم کردن های مداوم … ایجاد می شود و سبب عصبانی و جدی به نظر رسیدن فرد می شوند و از سوی دیگر فرد را مسن تر نشان می دهند ، خط اخم اطلاق می گردد ، در صورت عدم درمان خط اخم ، عمق آن بیشتر شده و باعث ایجاد چین شکن های متعددی اطراف ابرو و پیشانی خواهد شد .

  لیزر خط اخم

  لیزر های تخریبی اربیوم فرکسل (Erbium FRAXEL) و لیزر CO2 فرکسل (CO2 FRAXEL) به شکل کاملا مطلوبی سبب تحریک کلاژن سازی از لایه ی درم پوست ( لایه ی دوم ) می شوند در نتیجه پوست به حالت سفت در آمده و حالت ارتجاعی و کسشانی خود را مجددا باز خواهد یافت و چین و چروک ها و خطوط عمیق کاهش یافته و درمان خواهند شد .
  با توجه به عمق و شدت چین و چروک و خطوط پوست ، تعداد جلسات لیزر درمانی با لیزر های مورد اشاره تعیین خواهد شد که حدود ۳ الی ۶ ماه طول خواهد کشید تا تاثیر اشعه ی لیزر بر پوست ، موجب محو شدن خط اخم گردد .
  در اثر لیزر خط اخم ، پوست صاف تر ، نرم تر و جوان تر خواهد شد که قابل اجرا در افراد با رنگ های مختلف پوست نیز می باشد .

  هزینه لیزر خط اخم

  هزینه لیزر خط اخم

  قیمت لیزر خط اخم

  به طور کلی لیزر خط اخم ، با توجه به نوع لیزر مورد استفاده ، تعداد جلسات لیزر درمانی ، عمق و شدت خط اخم ، موقعیت کلینیک زیبایی و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود که به دلیل عدم وجود تعرفه ی پزشکی خاص برای عمل های زیبایی ، هزینه ی لیزر خط اخم در کلینیک های زیبایی با قیمت های متفاوتی از هم برای مراجعه کنندگان تعیین می شود .
  هزینه ی لیزر درمانی خط اخم مانند سایر عمل های زیبایی غیرضروری تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.