با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه لیزر موهای زائد پشت لب
۱۸ آذر ۱۳۹۷ بدون نظر 194 بازدید

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

موی پشت لب گر چه برای خانم ها امری عادی محسوب نمی شود اما معمولا تا حد نرمالی خانم ها در پشت لب خود موی کرکی و نازکی دارند اما اگر این موها از حالت نرمال خارج شوند و حالت زمخت و خشنی پیدا کنند به این موها موی زائد پشت لب گفته می شود که از بین بردن آنها برای خانم ها با استفاده از روش های موقت کار بسیار سختی خواهد اما یکی از بهترین روش های رفع دائمی موی زائد پشت لب لیزر می باشد که باید دید قیمت لیزر موهای زائد پشت لب چه میزان خواهد بود.

لیزر موهای زائد پشت لب


به دلیل رشد سریع موهای زائد پشت لب، ناکارآیی روش های موقت در کاهش و رفع این موها و دردناک بودن روش های مختلف رفع موهای زائد پشت لب به دلیل ضخامت زیاد این موها دیگر خانم ها روش های قدیمی رفع آنها را نمی پسندند و به جای این روش ها ترجیح می دهند از روش های دائم لیزر کردن که با استفاده از پالس نوری لیزر و گرما و انرژی آن جهت تخریب فولیکول موهای زائد استفاده می شود بهره بگیرند که طی چند جلسه با تابش اشعه لیزر بر روی پوست پشت لب و نفوذ آن به لایه متوسط پشت لب و محل وجود فولیکول ها این امر ممکن می گردد و موهای زائد این ناحیه به طور دائم رفع خواهند شد.

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب


هزینه لیزر موهای زائد پشت لب برای هر فردی با توجه به ضخامت موها، تراکم آنها ، نوع لیزر استفاده شده، جلسات درمانی و دستمزد اپراتور دستگاه لیزر تعیین می گردد و هر چه فرد به موهای زائد ضخیم و پرتراکمی در پشت لب خود دچار باشد به جلسات لیزر بیشتری نیاز خواهد داشت و به طبع هزینه لیزر وی نیز بالاتر خواهد بود.

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

مزایا و معایب لیزر موهای زائد پشت لب

  • لیزر موهای زائد پشت لب تنها روشی می باشد که باعث حذف دائمی درصد بالایی از این موهای مزاحم خواهد شد.
  • با استفاده از دستگاه های لیزری نوین درد و عوارض پس از لیزر موهای زائد پشت لب بسیار کاهش پیدا کرده است.
  • گاهی برخی از افراد پس از استفاده از لیزر جهت رفع موهای زائد پشت لب خود به دلیل استفاده از لیزر غیر استاندارد و عدم تخصص اپراتور دچار سوختگی پوست می شوند.
  • به دلیل مقاومت بالای برخی از موهای زائد پشت لب ممکن است لیزر موجب رفع کامل این موها نشود.

منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین

از دیگر  خدمات کلینیک آریاایران نوین ، کاشت ابرو با کیفیت می باشد. قیمت کاشت ابرو در این کلینیک بسیار به صرفه و عالی است و متقاضیان می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

به اشتراک بگذاریدپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *