با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت لیفتینگ پیشانی
  17 سپتامبر 2018 بدون نظر 1026 بازدید

  قیمت لیفت پیشانی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 2.7]

  وجود چین و چروک در قسمت های مختلف بدن میتواند تا حد زیادی زیبایی را کاهش دهد به همین دلیل درمان آن اهمیت زیادی دارد و در صورتی که به آن توجه نداشته باشید قطعا دچار مشکلات روحی خواهید شد.برای حذف چروک ها بهترین کاری که میتوان انجام داد این است که به متخصصان زیبایی مراجعه نمود.متخصصان زیبایی با توجه به شرایط بیمار بهترین روشی که وجود دارد را معرفی خواهند نمود و با استفاده از آن به رفع چروک ها میپردازند.انتخاب ها روش ها تا حد زیادی به نوع چروک و محل آن بستگی دارد.در برخی موارد باید برای رفع چروک ها حتما از روش ها جراحی استفاده کرد اما در صورتی که چروک ها سطحی باشد حتی روش های سنتی هم کاربرد خواهند داشت.لیفت پیشانی از بهترین روش ها برای از بین بردن چروک های پیشانی است.در این مطلب به قیمت لیفت پیشانی اشاره خواهیم کرد.

  قیمت لیفت پیشانی

  قیمت عمل لیفت پیشانی به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق آن را اعلام کرد.بهترین کاری که برای اطلاع از قیمت این روش میتوانید انجام دهید این است که به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.متخصصان در اولین جلسه یعنی جلسه ی مشاوره به صورت دقیق قیمت عمل را محاسبه خواهند کرد. هزینه لیفت پیشانی میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که در ادامه به این این عوامل اشاره خواهیم نمود.

  قیمت لیفت پیشانی به چه عواملی بستگی دارد

  دستمزد متخصصان یکی از مهمترین مواردی است که در قیمت عمل لیفت پیشانی تاثیر زیادی خواهد داشت به همین دلیل ممکن است با مراجعه به متخصصان با تجربه در برخی از موارد شاهد اختلاف قیمت شدید باشید.علاوه بر این وضعیت بیمار و مقدار چروک های پیشانی هم بی تاثیر نخواهد بود و در قیمت این روش تاثیر بسزایی را خواهد داشت.جالب است بدانید در بسیاری از موارد محل کلینیک های زیبایی باعث افزایش یا کاهش قیمت لیفت و سایر عمل های زیبایی خواهد شد.

  قیمت لیفت پیشانی

  قیمت لیفت پیشانی

  عوارض لیفت پیشانی چیست

  در  صورتی که برای استفاده از این روش فقط به قیمت و هزینه های این عمل توجه کنید قطعا عوارض مختلفی برایتان به وجود خواهد آمد که به راحتی قابل  درمان نخواهد بود.این موضوع به این دلیل است که در این موارد به دنبال مراکزی خواهید بود که با کمترین هزینه برایتان این عمل را انجام دهند و امکان بی تجربه بودن متخصصانی که به آن مراجعه میکنید افزایش خواهد یافت.در این موارد ممکن است به عوارض خطرناک مانند خونریزی،عفونت،التهاب شدید و اسیب عصب صورت دچار شوید.

  دلایل افتادگی پیشانی

  با گذر زمان و پیری پوست در نواحی بالای ابروها و پیشانی ، افراد دچار افتادگی پیشانی می شوند. این افتادگی ها در ناحیه پیشانی ، می تواند چروک هایی را روی پوست ایجاد کند که ناخوشایند است. این چروک های روی پیشانی باعث از بین رفتن یا کاهش زیبایی می شود. بعد از ایجاد این چین و چروک و افتادگی ها روی پوست پیشانی ، افرد درصدد حذف این نواقص پوستی برمی آیند.

  درمان افتادگی پیشانی

  درمان افتادگی پیشانی

  البته می توان گفت روش های مختلفی برای درمان این افتادگی های پیشانی انجام می شود. گاهی برخی افراد از چسب های مخصوص استفاده می کنند و با چسباندن این چسب ها روی پیشانی ، سعی می کنند این چین و چروک ها و افتادگی های پیشانی را کم کنند و یا از شدت آن ها کم کنند. این روش در کوتاه مدت می تواند پاسخگو باشد و برگشت پذیر است . برای درمان اصولی افتادگی پیشانی باید به کلینیک های تخصصی پوست و مو زیبایی مراجعه کنید و از درمان های خانگی و خودسرانه جلوگیری کنید زیرا این راه ها ، می توانند مشکلاتی را برای پوست شما ایجاد کنند و عوارضی داشته باشند.

  روش های درمان افتادگی پیشانی

  عمل لیفت ابرو برای درمان افتادگی پیشانی و بالای ابروها : در این روش با ایجاد برش هایی و اسکارهایی در ناحیه بالای ابروها ، باعث بالا رفتن و کشیدگی پوست بالای ابروها می شود. در این روش ممکن است تقارن بین دوطرف وجود نداشته باشد و این مورد نگران کننده ای برای متقاضیان این روش زیبایی خواهد بود. البته عمل لیفت ابرو با نام های بالاکشیدن ابرو یا عمل بروپلاستی هم مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش ، پوست بالای ابروها سفت تر شده و زیبایی بالای ابروها و پیشانی دوچندان شده و به افزایش زیبایی کمک می شود.

  روش های درمان افتادگی پیشانی

  روش های درمان افتادگی پیشانی

  لیفت پیشانی آندوسکوپیک : در ابن روش از لیفت پیشانی ، یک آندوسکوپ یا یک دوربین بسیار کوچک را داخل پوست قسمت مورد نظر قرار می دهند تا با این روش به لیفت پیشانی کمک شود. این روش کم تهاجمی نسبت به سایر روش ها می باشد.

  سایر روش های درمان افتادگی پیشانی که با انجام عمل جراحی همراه نیستند و کم تهاجمی محسوب می شوند عبارتند از : روش هایفو ، روش فرکشنال RF.

  چه زمانی نیاز به درمان افتادگی پیشانی هست؟

  با زیاد شدن و تشدید افتادگی های پوست ناحیه بالای ابروها و پیشاانی ، اگر این مشکلات برای شما ایجاد ناراحتی و دلسردی و کاهش اعتماد به نفس کند یا چین و چروک های افقی ایجاد شده کاملا واضح و قابل رویت باشند یا خط اخم و خطوط بین دو ابروی شما به صورت عمودی ، افزایش محسوس و قابل ملاحظه ای داشته باشد ، می توانند دلایل موجه و قابل قبولی باشند تا شما به دنبال بهترین روش برای رفع افتادگی های پیشانی باشید. بعد درمان این افتادگی ها و نواقص روی پوست پیشانی ، شما چهره ای شادتر و جوانتر و آرامتر و زیباتری خواهید داشت.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.