با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مدرنترین روش کاشت مو
  12 آگوست 2018 بدون نظر 313 بازدید

  قیمت مدرن ترین متدهای کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  همانطور که می دانید موها نقش بسیار زیادی در زیبایی افراد دارند از همین رو ریزش آن صدمه روحی شدیدی به آنان وارد می کند. از همین رو بلافاصله پس از مواجه شدن با این قضیه به سراغ درمان آن نیز خواهند رفت و بهترین روشی که تاکنون در بین پزشکان و حتی افرادی که با این مشکل درگیر هستند شناخته شده است کاشت مو می باشد. کاشت مو طبیعی یا همان پیوند مو ، روشی است که امروزه به عنوان یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار شناخته شده است.قیمت مدرن ترین متدهای کاشت مو چقدر است؟

  وجود تعداد زیاد کلینیک های کاشت مو و روش های متنوع ، انتخاب را برای متقاضیان کمی دشوار کرده است. با توجه به اینکه علم روز به روز در حال پیشرفت است روش های جدیدی برای کاشت مو نیز به دنیا معرفی می شود ولی اینکه کدام یک از این روش ها را انتخاب کنید و بدانید که مدرن ترین متدهای کاشت مو کدام می باشد بسیار سخت است از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا شما را با مدرن ترین روش های کاشت مو آشنا کنیم و توضیحاتی در رابطه با آنها در اختیار شما بگذاریم.

  از همین رو در این مقاله با ما همراه باشید.

  مدرن ترین متدهای کاشت مو

  روش مدرن برای کاشت مو

  مدرن ترین متدهای کاشت مو

  باید بدانید یکی از روش هایی که امروزه به عنوان مدرن ترین متدهای کاشت مو شناخته می شود روش SUT می باشد. در این روش فرد متقاضی با هیچگونه زخم و یا برش در محل مورد نظر مواجه نمی شود همچنین در این روش از تیغ جراحی و بیهوشی نیز استفاده نمی شود.

  در روش SUT کاشت مو شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و پر تراکم خواهید بود به صورتی که هیچکس قادر به تشخیص کاشت زنده و پیوند موی طبیعی شما نمی باشد. همچنین از دیگر نکاتی که در رابطه با روش SUT نیاز است که نیازی به جلسات مكرر نبوده همچنین شاهد زمان طولانی برداشت و كاشت مو و خستگی بیمار نخواهیم بود و از جمله از مزایای این تكنیك بدون جراحی و خونریزی و درد بودن ان است و هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده دیده نمی شود.

  مزایای کاشت مو به روش sut

  کاشت مو به روش sut

  در این متد پزشکان می توانند تراكمی سه برابری نسبت به روش های سنتی کاشت مو با روش FIT و کاشت مو با روش FUT را انجام دهند كه تا ۱۴۰۰۰تار مو را در یك جلسه شاهد هستید، همچنین لازم بذكر است این تكنیك مدرن ترین متدهای کاشت مو آمریکا و اروپا می باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.