با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیفت ابرو و پیشانی
  30 جولای 2018 بدون نظر 3299 بازدید

  قیمت و هزینه لیفت ابرو بدون جراحی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 52 میانگین: 2.6]

  افزایش سن در انسان موجب می گردد تا چربی زیر پوست کاهش پیدا کند و کلاژن سازی در پوست که پروتئینی ضروری برای حفظ جوانی و شادابی پوست می باشند کاهش یابد به همین دلیل  پوست نقاط مختلف صورت از جمله پیشانی با کاهش چربی زیر پوست دچار شل شدگی و افتادگی می گردد و از این رو ابروها نیز از حالت طبیعی خود خارج می گردند و  افتاده شده و بر روی پلک خمیده می گردند که در این حالت چهره افراد پیر و خسته نشان داده می شود و لیفت ابرو ضروری می گردد اما قیمت و هزینه لیفت ابرو بدون جراحی چه میزان می باشد. در این مقاله به بررسی ابعاد مختلف لیفت ابرو پرداخته ایم و در انتها سوالات متقاضیان و کاربران ما مورد بررسی قرار گرفته است. با ما همراه باشید!

  لیفت چشم و ابرو

  لیفت چشم و ابرو

  لیفت ابرو

  لیفت ابرو که به دلیل افتادگی آن لازم می گردد موجب می گردد تا ابروها از حالت افتادگی بر روی پلک رها شوند و با لیفت ابرو چشم ها که قاب صورت می باشند بازتر و بزرگتر نشان داده خواهند شد و بر زیبایی چهره افزوده می گردد، لیفت با روش های مختلفی از جمله روش های غیر جراحی مانند تزریق بوتاکس، ژل و چربی به پیشانی، هایفوتراپی، لیفت با نخ و لیزر انجام می گیرد .

   تزریق بوتاکس

  تزریق بوتاکس به پیشانی روشی غیر جراحی برای لیفت ابروها می باشد که در این روش با تزریق بوتاکس به پیشانی و فلج شدن عضلات پوست پیشانی چروک آن نیز رفع می گردد و با افزایش حجم پیشانی بر اثر تزریق بوتاکس ابروها نیز لیفت شده و قوس آنها کمانی می گردد که این امر در جوان تر شدن و زیباتر شدن چهره تاثیر خواهد داشت .

  نواحی بوتاکس صورت

  نواحی بوتاکس صورت

  تزریق ژل و چربی

  تزریق ژل و تزریق چربی در پیشانی با ایجاد حجم مناسب در پیشانی چروک آن را از بین می برد و در نتیجه ابروها به طرف بالا لیفت می شوند و از افتادگی بر روی پلک رها خواهند شد، تزریق میزان چربی و ژل در پیشانی به میزان افتادگی پوست این ناحیه و تشخیص متخصص بستگی خواهد داشت.

  مراقبت های بعد از تزریق چربی به گونه

  تزریق ژل و چربی

    هایفوتراپی

  در لیفت ابرو با هایفوتراپی  به دلیل تاثیر امواج اولتراسوند با فرکانس پایین در پوست پیشانی و تاثیر امواج بر کلاژن سازی در پوست پیشانی این ناحیه شروع به سفت شدن و لیفت خواهد کرد که در نتیجه ابروها نیز همزمان با لیفت پیشانی بالا کشیده می شوند و افتادگی آنها اصلاح خواهد شد.

  لیفت با نخ

  در لیفت با نخ جهت رفع افتادگی ابروها با نخ های لیفت با برش های کوچکی در خط رویش موها در پیشانی زیر پوست قرار داده می شوند و با قلاب شدن به زیر پوست و کشیده شدن پوست پیشانی موجب لیفت ابروها خواهند شد و سپس با برش پوست اضافه توسط جراح نخ ها در محل برش ها تثبیت می گردند و پس از مدتی جذب پوست خواهند شد و کلاژن سازی را در اطراف خود در زیر پوست ایجاد می نمایند که لیفت پیشانی و ابروها تا مدتها ادامه خواهد داشت.

  لیفت با نخ

  لیفت با نخ

  لیزردرمانی

  در لیزر درمانی جهت رفع افتادگی ابروها امواج لیزر با تاثیر در پوست پیشانی در عمق مناسب با تقویت کلاژن سازی در پوست موجب سفت شدن پوست پیشانی و رفع چروک آن خواهند شد که نتیجه این سفت شدن در پیشانی بالا کشیده شدن ابروها خواهد بود.

  قیمت لیزر درمانی

  قیمت لیزر درمانی

  قیمت و هزینه لیفت ابرو

  قیمت و هزینه لیفت ابرو به روش درمانی، میزان افتادگی پوست پیشانی و ابرو، دستمزد متخصص، جلسات درمانی و تعرفه کلینیک بستگی دارد و با توجه به روش درمانی و میان افتادگی ابروها در هر بیماری متفاوت خواهد بود.

  بانوان و به خصوص بانوان جوان بیشتر از بقیه افراد جامعه انجام لیفت ابرو می پردازند.لیفت ابرو می تواند روش مناسبی برای زیباسازی و جوانسازی پوست باشد.

  در کلینیک های زیبایی ، لیفت ابرو انجام می شود.هزینه لیفت ابرو با توجه به کلینیکی که برای انجام لیفت ابرو درنظر گرفته اید متغییر است.

  متقاضیان اصلی بالاکشیدن پوست بدن و صورت بدون جراحی

  لیفت ابرو بدون جراحی یکی از عمل های زیبایی پرطرفدار در بین بانوان است . این عمل برای افرادی که دچار افتادگی ابروها و پیرشدن پوست صورت شده اند انجام می شود. پیری پوست در اثر شل شدن و  کاهش آب پوست و بدن اتفاق می افتد. اگر چروک و افتادگی ابرو در پوست شما اتفاق بیوفتد ، این باعث می شود چهره شما عصبانی یا خسته به نظر برسد و این دلیل عمده انجام عمل لیفت چشم و ابرو است. تحقیقات نشان داده بعد از انجام عمل های لیفت ، چهره افراد جوان تر  و جذاب تر و باطراوت تر به نظر می رسد. روش های مختلف برای انجام این عمل زیبایی وجود دارد از جمله تزریق ژل و تزریق بوتاکس و لیفت با نخ .

  البته لیفت ابرو بدن جراحی برای افرادی که افتادگی های جزئی در ابرو و چشم ها هستند و نیازمند لیفت ظریف هستند مناسب است . افرادی که به تازگی دچار افتادگی و شل شدگی ابروها شده اند هم ز اینروش برای افزایش زیبایی چهره خود استفاده می کنند.

  لیفت چشم و ابروها

  لیفت چشم و ابروها

  مراقبت های قبل از لیفت ابرو

  نکات مهمی قبل از انجام این عمل زیبایی وجود دارد که توسط پزشک در کلینیک های زیبایی و مراکز درمانی انجام عمل های لیفت باید به شما گفته شود :

  • از دو روز قبل از لیفت ابرو از  استفاده از مواد مخدر مثل سیگار و قلیان بپرهیزید.
  • از مصرف داروهای ضد انعقاد خون مثل ویتامین E و ایبوبروفن و آسپرین خودداری کنید.
  • حتما قبل از انجام لیفت با پزشک خود مشورت کنید و از انگیزه و انتظارات خود برای انجام این عمل زیبایی بگویید.

  مراقبت های بعد از انجام لیفت ابرو بدون جراحی

  تورم و کبودی ایجاد شده بعد از انجام لیفت ابرو امری کاملا طبیعی و عادی است و نباید نگران این عوارض شد و با استفاده از داروهای ضدکبودی و ضدتورم رفع خواهد شد.

  عوارض لیفت ابرو 

  هر عمل زیبایی اگر هر چقدر هم که خفیف و ظریف انجام شود ممکن است عوارضی داشته باشد . قرمزی پوست در ناحیه لیفت پوست و یا تورم پوست از مهم ترین عوارض آن می باشد . با گذاشتن یخ و مصرف داروهایی که پزشک تجویز می کند می توان تا حد زیادی عوارض این عمل را کم کرد.


  سوالات متداول

  سوالاتی که کابران ما از لیفت ابرو دارند..

  1. درد در این عمل لیفت چقدر است؟ تقریبا بدون درد است.
  2. چقدر طول می کشد انجام شود؟ این عمل بین ۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد.
  3. عوارض عمل لیفت ابرو چقدر است؟ عوارض لیفت ابرو بسیار ناچیز بوده و فقط گاهی قرمزی و کبودی ناچیزی بعد از عمل باقی می ماند.
  4. لیفت ابرو چند وقت یکبار انجام می شود؟ اغلب این عمل حدود سه مرتبه در سال انجام می شود. البته در عمل هایی که تزریق ژل هم دارند ، فقط یکبار در سال انجام می شود.
  5. این عمل بیشتر برای چه کسانی انجام می شود؟ این عمل زیبایی بیشتر برای بانوان انجام می شود ولی این عمل می توان چهره آقایان را جذابتر کند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.