با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت پی آر پی مو
20 ژوئن 2019 بدون نظر 159 بازدید

قیمت پی آر پی مو

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

برای درمان ریزش مو و مشکلات مختلفی که برای موها به وجود می آید روش های زیادی وجود دارد اما برخی از افراد به دلیل شرایط خاصی که دارند مجبور خواهند بود تا فقط از یک سری روش ها استفاده کنند به همین دلیل اگر دچار ریزش مو شده اید یا موهایتان کم پشت شده است بهتر است با روش های رایجی که برای تقویت مو وجود دارد بیشتر آشنا شوید. با توجه به این که پی ار پی یکی از رایج ترین روش ها برای درمان ریزش مو می باشد در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم و به قیمت پی آر پی مو اشاره کنیم.

اثرات پی ار پی مو

افرادی که دچار ریزش موی خفیف شده اند در اکثر موارد میتوانند از پی ار پی برای افزایش رشد موهای خود استفاده کنند. بهتر است بدانید این روش برای افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند نیز اثرات قابل توجهی به دنبال خواهد داشت. پی ار پی به ماده ای گفته میشود که سرشار از پلاکت های خون میباشد. این پلاکت ها از خون خود بیمار تهیه میشود به همین دلیل کمترین عوارض ممکن را خواهد داشت.

عوارض پی آر پی مو

عوارض پی آر پی مو

تزریق پی آر پی برای تقویت فولیکول های مو

به دلیل اثرات خاصی که پلاکت ها دارند تزریق پی ار پی به سر باعث تقویت فولیکول ها و کاهش آسیب های وارد شده به آن میشود به همین دلیل افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا میکنند. البته باید این موضوع را بدانید که پی ار پی باید حداقل چند جلسه استفاده شود.

قیمت پی آر پی مو برای تقویت موهای سر

قیمت پی آر پی مو برای تقویت موها به شرایط بیمار بستگی دارد. افرادی که دچار ریزش مو سطحی و موقت شده اند در اکثر موارد میتوانند با جلساتی بسیار محدود به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند که همین باعث میشود هزینه ی این روش تا حد زیادی کاهش پیدا کند اما برای درمان ریزش موی شدید که از نوع ارثی باشد باید هزینه ی بیشتری را پرداخت نمود.
البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که قیمت پی آر پی مو به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که از میان آن میتوان به میزان تخصص پزشک و حتی محل کلینک ها اشاره کرد.

قیمت پی آر پی مو

هزینه پی آر پی مو

قیمت پی آر پی مو در کلینیک زیبایی

قیمت پی آر پی مو در کلینیک های زیبایی معتبر بیشتر از مراکز دیگر می باشد به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح میدهند به مراکزی که کمتر شناخته شده اند مراجعه کنند که همین باعث میشود مراجعه به مراکز غیر مجاز نیز افزایش پیدا کند و درصد قابل توجهی از بیماران دچار عوارض مختلف شوند به همین دلیل پیشنهاد میکنیم تا جایی که امکان دارد به بهترین مراکز زیبایی مراجعه کنید.

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

از دیگر  خدمات کلینیک آریاایران نوین ، کاشت ابرو با کیفیت می باشد. قیمت کاشت ابرو در این کلینیک بسیار به صرفه و عالی است و متقاضیان می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *