با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت کاشت ابرو
  26 سپتامبر 2018 بدون نظر 1781 بازدید

  قیمت کاشت ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 2.7]

  در بسیاری از موارد مشاهده میشود که افراد به علت قیمت کاشت ابرو تصمیم میگیرند از روش های دیگر برای درمان کم پشتی ابرو ها استفاده کنند.مثلا بسیاری از افراد ترجیح میدهند از تاتو استفاده کنند و تصور میکنند استفاده از این روش به صرفه تر خواهد بود و نتایج آن مانند کاشت ابرو خواهد بود.اما باید به این نکته توجه شود که تاتو روش موقتی است و برای این که با استفاده از آن به نتیجه رسید با هر چند وقت یکبار آن را انجام داد که همین باعث میشود عوارض استفاده از این روش افزایش پیدا کند.علاوه بر این استفاده از تاتو ظاهری طبیعی برای فرد به وجود نخواهد آورد و به راحتی میتوان غیر طبیعی بودن ابرو ها را تشخیص داد به همین دلیل همیشه توصیه میشود برای رفع نواقص ابرو تا جایی که ممکن است از روش های دائمی مانند کاشت ابرو استفاده شود که از نظر پزشکی هم مطمئن تر است.

  کاشت ابرو

  کاشت ابرو

  قیمت کاشت ابرو

  اولین عاملی که در قیمت کاشت ابرو تاثیر گذار خواهد بود میزان پرپشتی ابرو ها خواهد بود. در صورتی که برای رفع کم پشتی ابرو ها به تعداد محدودی از مو نیاز باشد قطعا هزینه ی این روش کاهش پیدا میکند اما در صورتی که قسمتی از ابروها دچار ریزش شده باشد و شاهد کم پشتی شدید ابرو باشیم قطعا باید هزینه ی بیشتری برای استفاده از این روش پرداخت کرد.علاوه بر این باید توجه داشته باشید که همیشه مراجعه به کلینیک های مجهز و معتبر هزینه ی بیشتری خواهد داشت و برای دستیابی به نتیجه مجبور خواهید بود هزینه ی بیشتری پرداخت کنید.

  برای کاهش قیمت کاشت ابرو باید چه کرد

  برای کاهش قیمت کاشت ابرو تنها کاری که میتوان انجام داد این است که به مراکز غیر مجاز و غیر معتبر مراجعه کرد. این کار نه تنها باعث افزایش تراکم ابروها نخواهد شد بلکه باعث ابتلا به بیماری های مختلف و عوارض خطرناک کاشت ابرو نیز خواهد شد به همین دلیل همیشه پیشنهاد میشود در صورتی که هزینه ی کافی برای انجام روش های کاشت ابرو و مو را ندارید سعی کنید از روش های موقت استفاده کنید چون در غیر اینصورت قطعا مشکلات زیادی برایتان به وجود می آید که به راحتی قابل درمان نخواهد بود.

  مراقبت های بعد از کاشت ابرو چیست

  پرداخت بالاترین قیمت کاشت ابرو قطعا تضمین کننده ی همه چیز نیست چون نتایجی که برایتان به دست می آید تا حدی به خودتان بستگی دارد و باید با مراقبت هایی که بعد از کاشت ابرو لازم است از عوارض احتمالی که به وجود خواهد آمد جلوگیری کنید.عدم مصرف دخانیات و الکل،توجه به تغذیه و نوشیدن اب کافی یکی از مهمترین مواردی است که به رشد موها بعد از کاشت ابرو کمک زیادی میکند.

  روش های مختلف و کارآمد کاشت ابرو چیست

  روش های مختلف برای کاشت ابرو وجود دارد . از میان این روش ها ، استفاده از روش fut  کاشت مو و روش fue  کاشت مو ، به دلیل جدیدتر بودن و تازگی طرفدار بیشتری دارند. روش های fut کاشت مو و fue کاشت مو عوارض بسیار کمی دارند و استفاده از آنها کمترین آسیب را به بدن و موهای متقاضی وارد می کند. در این روش ها از هر گونه جای زخم یا اسکار یا بخیه خبری نیست.

  روش fut کاشت ابرو برای متقاضیان کاشت ابرو

  همانطور که می دانید روش fut کاشت مو ، روش قدیمی است و روش fue کاشت مو ، جایگزین مناسبی برای این روش می باشد. در این روش ، با استفاده از جراحی ، فولیکول های مو از سر برداشته می شود و سپس در مرحله بعد ، این فولیکول ها در جای مورد نظر کاشته می شود. اگر بخواهیم به صورت منطقی به روش fut کاشت مو نگاه کنیم ، این روش دارای عوارض قابل ملاحظه ای خواهد بود مثلا به جاماندن جای اسکار یا زخم ناشی از عمل جراحی.

  کاشت مو به روش FUT

  کاشت ابرو به روش FUT

  در روش fue کاشت مو ، ابتدا فولیکول های مو از سر برداشته شده و در ناحیه مورد نظر که دچار کچلی یا ریزش موها شده است قرار میگیرد. در این روش ، بیمار بعد از مدت کوتاهی می تواند به زندگی عادی خود برگردد و دوران نقاهت کوتاهی دارد. افرادی که دارای بانک مویی مناسب و قابل قبول هستند می توانند از این روش کاشت مو برای ابروهایشان استفاده کنند.

  شما متقاضیان کاشت ابرو می توانید ما را در اینستاگرام و پیج کاشت ابرو همراهی کنید و عکس یا یویدئوهای مربوط به آن را نیز مشاهده نمایید.

  اینستاگرام

  لینکدین

  کاشت ابرو تضمینی چطور انجام می شود

  درمورد کاشت ابرو تضمینی می توان راه های بسیاری را پیشنهاد نمود . همانطور که می دانید ، کاشت ابرو تضمینی یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های درمان کم پشتی موهای ناحیه ابرو می باشد. با روش کاشت مو تضمینی می توان بخشی از موهای از دست رفته را برگرداند. این موهای ابرو که با روش کاشت مو تضمینی درمان می شوند ، ممکن است به دلایل خاصی مثل ژنتیک یا سوختگی از بین رفته باشند.

  کاشت ابروها به صورت تضمینی

  کاشت ابرو تضمینی

  همانطور که می دانید کاشت ابرو ، یکی از روش های حرفه ای و تخصصی برای پرپشت کردن ابرو و افزایش تراکم موهای ابرو می باشد. این که کاشت ابرو با کمترین خطا و مشکل و عوارض ناشی از آن انجام شود ، باید با ضمانت پزشک و یا کلینیک زیبایی پوست و مو انجام شود.

  کلینیک کاشت ابرو در ایران کجاست

  برای انجام عمل کاشت مو در ناحیه ابروها ، باید به بهترین کلینیک های زیبایی مراجعه کرد. پیدا کردن کلینیک برای کاشت ابرو ، نیازمند تحقیق و بررسی دقیق شرایط متقاضی کاشت ابرو می باشد. فردی که می خواهد عمل کاشت ابرو را در کلینیک زیبایی انجام دهد ، می تواند از سایت های پزشکی و زیبایی استفاده کند . برخی از این سایت ها ، معتبر هستند و می توانند بسیار مورد اعتماد باشند . این کلینیک ها از دستگاه های مجهز و جدید و استاندارد برای انجام عمل های زیبایی استفاده می کنند و تعرفه های مناسب دارند و می توان گفت هزینه درمان و عمل های زیبایی و کاشت مو نباید آنقدر زیاد باشد که شبه برانگیز باشد یا آنقدر کم باشد که ببید به مواد و تجهیزات مورد استفاده در این کلینیک ها شک کرد. پس باید با آگاهی کامل ، کلینیک مورد نظر را پیدا کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.