با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه کاشت خط ابرو
  17 نوامبر 2018 بدون نظر 604 بازدید

  قیمت کاشت خط ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در صورتی که قصد دارید برای رفع کچلی و کم پشتی ابرو ها از روش هایی مانند تتو و خالکوبی استفاده کنید بهتر است بدانید که استفاده از این روش ها در اکثر موارد باعث میشود تا عوارض زیادی برایتان به وجود آید و علاوه بر این ظاهر نامناسبی برایتان به وجود آید به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است از روش های دیگری برای افزایش زیبایی استفاده کنید.حتی در بسیاری از مواقع استفاده از لوازم ارایشی مناسب تر از این روش خواهد بود.در صورتی که از به کار گیری مکرر لوازم ارایشی برای افزایش زیبایی ابرو ها خسته شده اید میتوانید از کاشت ابرو استفاده کنید. قیمت کاشت خط ابرو معمولا از روش های دیگر بیشتر است اما این روش یکی از بهترین روش هایی است که باعث میشود به صورت دائمی از ابرو هایی زیبا بهره بگیرید بدون این که حالت غیر طبیعی برای ابروهایتان به وجود آید.

   

  قیمت کاشت خط ابرو چقدر است

  قیمت کاشت خط ابرو میتواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد که باعث شود شاهد اختلاف قیمت شدید آن در موارد مختلف باشید.یکی از مواردی که میتواند تاثیر قابل توجهی در قیمت این روش باشید میزان کم پشتی و کچلی ابروهاست.قطعا در صورتی که ابروهایتان دچار نواقص کمتری باشد هزینه ی کمتری را پرداخت خواهید کرد.

  اما علاوه بر این کلینیک هایی که به آن مراجعه میکنید هم در قیمت تمام شده تاثیر قابل توجهی خواهند داشت.باید توجه داشته باشید که کلینیک های مجهز و معتبر هزینه ی به مراتب بالاتری را از سایر کلینیک ها دریافت خواهند کرد اما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که به بهترین نتایج ممکن دست خواهید یافت.

  کاشت ابرو چگونه انجام میشود

  کاشت ابرو با استفاده از فولیکول ها بدن خود بیمار انجام میشود.این فولیکول ها معمولا از پشت سر بداشته میشوند اما در مواردی هم میتوان از فولیکول های مو در سایر نقاط بدن مانند دست و پا استفاده کرد.باید توجه داشته باشید که این روش برای افرادی مناسب است که بانک موی کافی داشته باشند چون در غیر اینصورت امکان پیوند مو از سایر افراد وجود ندارد.

  علاوه بر این افرادی که دچار بیماری الوپسی شده اند نباید از این روش استفاده کنند چون موهای کاشته شده مجددا دچار ریزش خواهند شد. قیمت کاشت خط ابرو برای افرادی که در پشت سر خود بانک موی کافی دارند ممکن است کمتر باشد.

  قیمت کاشت خط ابرو

  قیمت کاشت خط ابرو

  جلسه ی مشاوره کاشت ابرو چه اهمیتی دارد

  برای انجام کاشت ابرو جلسه ی اولی که مراجعه میکنید جلسه ی مشاوره خواهد بود.در این جلسه متخصصان به بررسی وضعیت دقیق بیمار و ابرو ها میپردازند و با توجه به آن بهترین روش برای کاشت ابرو را انتخاب میکنند و برای انجام عمل زمانی را اعمال مینمایند.علاوه بر این در این جلسه قیمت کاشت خط ابرو نیز به صورت دقیق اعلام میشود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.