با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لایه برداری پوست با لیزر
  10 اکتبر 2018 بدون نظر 383 بازدید

  لایه برداری پوست با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که میدانید امروزه لیزر نقش بسیار زیادی در زندگی انسان ها ایفا می کند و از زمانی که به دنیا معرفی شده همواره کمک کرده تا افراد به آن چیزی که میخواهند دست پیدا کنند. امروزه اما نقش لیزر در صنعت پزشکی بسیار زیاد شده است و از آن به عنوان لایه بردار و شفاف سازی پوست نیز استفاده می کنند. اما سوالی که مطرح می شود این است که لایه برداری پوست با لیزر چگونه انجام می شود؟ آیا لیزر میتواند افراد را به نتیجه دلخواه برساند؟ در این مقاله با ما همراه باشید.

  عوارض لایه برداری پوست با لیزر

  مسلما انجام هر عملی عوارضی را با خود به همراه دارد که لایه برداری نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این زمینه باید بگوییم که لایه برداری پوست با لیزر در اکثر مواقع با قرمزی و تورم در ناحیه مورد نظر همراه خواهد بود و این تورم معمولا تا یک هفته با بیمار همراه خواهد بود. اگر بعد از لایه برداری با ترشح و خشکی پوست مواجه شدید خیلی تعجب نکنید این مسئله شایع است. همچنین ممکن است تا چند روز فعالیت های شما را مختل کند اما نیازی نیست که به استراحت مطلق بپردازید.

  لایه برداری پوست با لیزر و مراقبت های بعد از آن

  بعد از اینکه لایه برداری پوست با لیزر را انجام دادید مسلما نیاز است تا برخی از موارد را رعایت کنید تا رسیدن به آن چیزی که میخواهید خیلی دور از دسترس نباشد. از همین رو باید بگوییم که تا ۲ الی ۳ روز بعد از لیزر مقدار زیادی آب خنک بنوشید و برای شستشوی صورت از آب خنک استفاده کنید. همچنین استفاده از کرم های ترمیمی که توسط پزشک تجویز می شود را فراموش نکنید. استفاده از ضد آفتاب های مناسب هر دو ساعت یکی از لازمه های مراقبت های بعد از لیزر می باشد که باید رعایت کنید.

  لایه برداری پوست با لیزر

  لایه برداری پوست با لیزر

  تعداد جلسات لایه برداری پوست با لیزر

  اینکه شما در چند جلسه میتوانید از لایه برداری پوست با لیزر استفاده کنید و به نتیجه دلخواه برسید به پزشک شما بستگی دارد و هر پزشک در تعداد جلسات مشخصی تعیین می کند که دیگر نیازی به آمدن نیست. اما به طور کلی لایه برداری پوست با لیزر طی سه جلسه در فاصله ای ۳ هفته ای انجام می شود و به وضوح میتوانید تغییراتی که بر روی پوست شما ظاهر می شود را مشاهده کنید.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.