با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لایه برداری پوست صورت
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 404 بازدید

  لایه برداری پوست بدن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همانطور که میدانید پوست بدن یکی از حساس ترین بخش های بدن محسوب می شود و با انواع آلودگی ها، ضربات و اشعه ها و… در ارتباط است، از همین رو محافظت از آن یکی از اصلی ترین وظایف ما محسوب می شود. اما مسئله ای که به وجود می آید این است که چگونه میتوانیم از آن محافظت کنیم؟ باید بدانید که امروزه لایه برداری پوست بدن یکی از راه هایی است که به شما این امکان را می دهد تا سلول های مرده پوست را از بین برده و سلول هایی جدید و شاداب را جایگزین آن کنید. این لایه برداری میتواند به روش های مختلفی صورت گیرد که در ادامه به آن میپردازیم.

  لایه برداری پوست بدن با روش های خانگی

  مسلما امروزه افراد زیادی در جامعه هستند که از روش های طبیعی و خانگی برای لایه برداری پوست بدن استفاده می کنند. اما همواره نکاتی وجود دارد که باید به آن دقت کنید از جمله اینکه هنگامی که خودتان میخواهید لایه برداری انجام دهید باید تشخیص درستی در رابطه با پوست بدن خود انجام دهید و سپس به سراغ تهیه لایه برداری متناسب با آن بروید. همچنین نکته ی دیگری که وجود دارد این است که لایه برداری به روش خانگی کندتر از روش های دیگر عمل می کند از همین رو اگر عجله دارید این روش نمیتواند موثر باشد.

  عوارض لایه برداری پوست بدن خانگی

  اگر گفته می شود که از لایه برداری پوست صورت خانگی استفاده کنید برای بدن مفید تر است باید بدانید که این مسئله شاید درست باشد اما بهرحال شما پزشک نیستید و این امکان وجود دارد که مشکلات و عوارضی را برای شما پدید آورد از جمله این عوارض عبارتند از:

  – اگر نتوانید لایه برداری متناسب با پوستتان تهیه کنید امکان ایجاد حساسیت های خانگی وجود دارد.

  – اگر لایه بردار متناسب با پوست شما نباشد التهاب های پوستی و همچنین آکنه هایی بر روی پوست به وجود می آید.

  – لایه بردارهای پوست ممکن است تورم و قرمزی شدید را برای پوست به همراه داشته باشد.

  لایه برداری پوست بدن

  لایه برداری پوست بدن

  دفعات استفاده از لایه برداری پوست بدن

  اینکه شما میخواهید به پوستی نرم و صاف دست پیدا کنید غیرقابل کتمان است اما برای رسیدن به این خواسته نباید عجله داشته باشید و خود را به آب و آتیش بزنید. اغلب پزشکان بر این عقیده هستند که استفاده از لایه برداری پوست بدن برای دو بار در هفته کافی بوده و افرادی که از پوست هایی چرب برخوردار می باشند میتوانند این تعداد را تا ۵ بار افزایش دهند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

   
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.