با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لایه برداری پوست صورت با دستگاه
  10 اکتبر 2018 بدون نظر 1064 بازدید

  لایه برداری پوست صورت با دستگاه

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که میدانید امروزه لایه برداری باعث می شود تا افراد به پوستی صاف، زیبا و شاداب دست پیدا کند. از همین رو افراد به سراغ استفاده از آن می روند و روش های مختلفی را برای رسیدن به این خواسته پیدا می کنند. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که لایه برداری پوست صورت با دستگاه بهتر است یا روش های خانگی؟ در واقع استفاده از دستگاه روش های مختلفی را پیش روی شما می گذارد و باعث می شود که لایه های خارجی پوست آسیب دیده و دچار ریزش شوند و پوستی جدید و تازه جایگزین آن شود.

  لایه برداری پوست صورت با دستگاه لیزر

  امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم صورت گرفته، لیزر توانسته جایگاه بسیار ویژه ای در بین انسان ها به وجود آورد از همین رو باید بگوییم که استفاده از آن در لایه برداری خیلی دور از ذهن و تعجب برانگیز نیست. از همین رو باید بگوییم که در لایه برداری پوست صورت با دستگاه لیزر لایه های پوستی آسیب دیده بر روی صورت به مرور از بین می رود و پزشک تا زمانی که به یک پوست صاف و شفاف دست پیدا نکند این روند را ادامه می دهد. اما مطمئن باشید که پس از پایان کار با پوستی جوان و شاداب مواجه خواهید شد.

  لایه برداری پوست صورت با دستگاه میکرودرم ابریژن

  شما در ابتدا باید بدانید که میکرودرم ابریژن امروزه به عنوان یک لایه بردار غیر شیمیایی و غیرتهاجمی شناخته می شود که توده ای از کریستال های استریل شده بسیار ظریف با فشار هوا ولی کنترل شده به پوست بیمار برخورد می کند و باعث از بین رفتن و جداشدن لایه های سطحی پوست می شود. دقت داشته باشید که این لایه برداری پوست صورت با دستگاه در تحریک کلاژن سازی پوست تاثیر بسیار زیادی داشته و در نهایت منجر به پدید آمدن پوستی سالم و زیبا می شود.

  لایه برداری پوست صورت با دستگاه

  لایه برداری پوست صورت با دستگاه

  تعداد جلسات مورد نیاز برای لایه برداری پوست صورت با دستگاه

  اینکه شما در چه تعداد جلسه میتوانید به نتیجه دلخواه برسید به پزشک شما و همچنین اینکه از چه دستگاه استفاده می کنید بستگی دارد. برخی از افراد در طی مدت ۸ جلسه استفاده از لایه برداری پوست صورت با دستگاه به نتیجه مورد نظر می رسد و برخی از افراد به تعداد جلسات بیشتر و یا کمتر نیاز دارند. دقت داشته باشید اینکه دستگاه مورد استفاده تا چه میزان عمیق باشد نیز میتواند تاثیر داشته باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.