با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لایه برداری پوست پیشانی
  27 اکتبر 2018 بدون نظر 382 بازدید

  لایه برداری پوست پیشانی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  پوست به عنوان اولین سد دفاعی بدن و بیرونی ترین بافت در معرض دید ، تاثیر بسزایی در زیبایی و سلامت فرد دارد ، از این رو باید با روش های اصولی و اساسی به درمان مشکلات آن اقدام نمود ، در همین راستا در این مقاله ، لایه برداری پوست پیشانی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  لایه برداری پوست پیشانی

  پوست پیشانی به دلایلی نظیر ؛ عدم استفاده از ضد آفتاب ، اخم کردن های مداوم ، ریز کردن های چشم عادت به بالا بردن ابروها ( ناشی از افتادگی ابرو و یا پلک ) ، افزایش سن و … دچار چین و شکن های متعددی مخصوصا خطوط افقی می شود که در صورت عدم درمان به موقع ، این خطوط عمیق تر و پوست پیرتر خواهد شد به گونه ای که فرد مسن تر و پیرتر به نظر می رسد .

  لایه برداری پوست پیشانی چطور انجام می شود

  لایه برداری پوست پیشانی

  چگونگی لایه برداری پوست پیشانی

  لایه برداری فیزیکی و مکانیکی پوست به روش های مختلفی چون ؛ پیلینگ شیمیایی ( استفاده از مواد شیمیایی ) ، میکرودرم ابریژن ( ایجاد سایش در پوست به کمک پودر اکسید آلومینیوم ) ، لیزر ( تابش اشعه لیزر به پوست )، میکرو نیدلینگ ( دستگاه حاوی سوزن های بسیار جهت ایجاد میکرو کانال های متعدد )، اسکراب های مخصوص ( شوینده های حاوی ذرات ریز جامد و زبر ) ، با هدف رفع موثر لایه ی سلول های مرده از سطح پوست و ترمیم و تقویت آن از لایه های عمقی پوست با تحریک کلاژن سازی انجام می شود .
  با توجه به عمق چین و چروک و مشکلات پوستی می توان روش مناسب لایه برداری را با تنظیم عمق لایه برداری انتخاب و مورد استفاده قرار داد .

  تاثیرات لایه برداری پوست پیشانی

  پس از لایه برداری پوست که با توجه به نیاز پوست ، ممکن است طی چند جلسه انجام شود ، پوست شفاف تر ، جوان تر و با طراوت خواهد شد زیرا مشکلاتی نظیر ؛ لکه های پوستی ، کک و مک ، آفتاب سوختگی ، چین و چروک ، جای زخم ، جای جوش ، منافذ باز پوست و … از روی پوست پیشانی در اثر کلاژن سازی عمقی پوست ، از بین خواهد رفت و به شکل مطلوبی پوست تازه و زیبا خواهد شد .
  لایه برداری پوست با توجه به نوع پوست ، شدت و عمق مشکلات پوستی در فرد انجام می شود و به دلیل تاثیرات درمانی آن حدود ۳ الی ۶ ماه پس از تکمیل جلسات درمان ، از جمله عمل های زیبایی مورد توجه افراد بالای ۳۵ الی ۴۰ ساله می باشد .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.